2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar lütfen bana da yardımcı olun bende gebelik düşünüyorum o gelen akıntının kesilmesini mi bekleyeceğim yani ilişki günü için
Gelen akıntı, içeri giren spermin daha uzun yaşamasını sağlayan bir akıntı. Aslında akıntı gelmeye başladığında mutlaka ilişkiye de başlamak gerekiyor sıkça.

Arkadaşlar merhaba benim bugün iğne vurulalı 9. Günüm dayanamayıp kan testi verdim adetime 9 gün var bugün akşam 5 gibi verdim sonucum 13,4 çıktı nasıl sizce iğne etkisi olabilir mi acaba
Az daha sabretseydin keşke iğneden sonra 9.gün acaba mı dan başka bişey getirmez
Testlerle koyulaşmayı takip edersen daha iyi olur sabahları
İnşallah seninledir

Ben de merak ettim. Bize de yaz mutlaka.. ultrasonda da görünmez ki bu degerle vajinal baksa gorunur mu acaba

Meraba çok üzüldüm geçmiş olsun inşallah düzelicektir Sabır lazım

Az daha sabretseydin keşke iğneden sonra 9.gün acaba mı dan başka bişey getirmez
Testlerle koyulaşmayı takip edersen daha iyi olur sabahları
İnşallah seninledir
Evet haklısınız ama 9. Gün hala kaset testler pembe çift çizgi çıkıyo bir türlü siliklik olmayınca testlerde bende verdim 2 gün sonra bidaha vericem kan o zaman kesin belli olur bence

Benim yarın çatlama gününü birinci gün sayarsam 11.gün test yapsam çıkar mı artık acaba fakat erken gebelik testim yok normal kaset test

Evet haklısınız ama 9. Gün hala kaset testler pembe çift çizgi çıkıyo bir türlü siliklik olmayınca testlerde bende verdim 2 gün sonra bidaha vericem kan o zaman kesin belli olur bence
İğne de en garantisi 14.günden itibaren doktorlarda 14 gün sonra test yap diyorlar çoğu.ben de ikinci iğnemin 10.günğndeyim hala bekliyorum test bile yapmadım korkudanaynen bir sonraki kan testinde çıkar ortaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…