2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Evet canım döngüm uzun 35 günü buluyor bakınca 16 Şubat ovulasyon testi yapıyorum silik henüz ama doktor ısrarla gün aşırı diyor benim iki gebeliğim de ovulasyona falan bakmadım hiç🙄 uzun ara verince 3 aydirda olmayınca deneyim bi dedim
Bnımde döngüm 35 i buluyor
Peki yumurtlama kaçıncı gun oluyor sende
Geçmi oluyor?

Bnımde döngüm 35 i buluyor
Peki yumurtlama kaçıncı gun oluyor sende
Geçmi oluyor?
Walla kuzum bu ay hesaplıyorum daha önce hiç hesaplamadim ama iki gebeliğimde adetime 4/5 gün kala öğrenmiştim gebelik testinde bu ay ne zaman yumurtlayacagim takip ediyorum felaket bir akıntı var yumurtlama akıntısı gibi ama test silik

Eklentiler

• Screenshot_2023-02-05-23-01-34-647_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_2023-02-05-23-01-34-647_com.bm.android.thermometer.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 28
İğne de en garantisi 14.günden itibaren doktorlarda 14 gün sonra test yap diyorlar çoğu.ben de ikinci iğnemin 10.günğndeyim hala bekliyorum test bile yapmadım korkudan😂aynen bir sonraki kan testinde çıkar ortaya 🤲😍
Yarın sabahtan ıtıbaren hergun bı tane patlatsanmıkı bebısm sende artık🐥🐥🐥

Canım sıkıldı. Bu ay da yumurtlama gerçekleşmedi benim. Halbuki ayın 1 inde heveslendirmişti ovulasyon testi. Tamam dedim bu ay yumurtluyorum. Aşağıdaki gibi olmuştu ovulasyon ancak T çizgim tam anlamıyla koyulaşamadı. Sonrasında neredeyse tamamen silikleşti T çizgisi bugüne kadar.

Ve bu sabah ateşim birden fırladı. Tipik yumurtlama sonrası ateş artışı gibi geldi bana. Kişi yumurtlamayı beceremese de vücut sıcaklığı artıyormuş o süreci atlatınca. Gerçi Allah büyük, regl günüme kadar bekler ve 1 hamilelik testi yapar yine de kontrol ederim ama ümidim yok bu aydan da. :110:

Eki Görüntüle 3203179
Canım bunların rengi eşit gibi nerdeyse ama bana mı öyle geldi

Walla kuzum bu ay hesaplıyorum daha önce hiç hesaplamadim ama iki gebeliğimde adetime 4/5 gün kala öğrenmiştim gebelik testinde bu ay ne zaman yumurtlayacagim takip ediyorum felaket bir akıntı var yumurtlama akıntısı gibi ama test silik
Cnm bnde adete 5 gün kala öğrendim geçen ay hamileydim
Demekki geç yumurtlamıyormuşum dıye düşünüyorum
Ama bu ay sanırım geç yumurtladım, adetım gecıktı cunku.
bnde Femometer kullanıyorum
Bu arada kaçıncı günündesin??

X