2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

İnşallah canım bu ay ovulasyona da başladım pik görmediğim halde dün doktor gör ilişkiye gir dedi diye girdim
Bu doktorların hepsi ovulasyon testine zıt mı bana mı öyle geliyor benim de doktorum ovulasyon testi kullanıyorum dediğimde yumurtanın ne zaman çatlayacağını bilemezsin gün aşırı ilişki diyor başka bişey demiyor.Ama benim döngüm uzun ve artık bi noktadan sonra ilişkiden soğuyorum ilerlemiyor gün aşırı olunca

Bnımde döngüm uzun
Bu ay 3-2 ilerlemeyi düşünüyorum

Canım sıkıldı. Bu ay da yumurtlama gerçekleşmedi benim. Halbuki ayın 1 inde heveslendirmişti ovulasyon testi. Tamam dedim bu ay yumurtluyorum. Aşağıdaki gibi olmuştu ovulasyon ancak T çizgim tam anlamıyla koyulaşamadı. Sonrasında neredeyse tamamen silikleşti T çizgisi bugüne kadar.

Ve bu sabah ateşim birden fırladı. Tipik yumurtlama sonrası ateş artışı gibi geldi bana. Kişi yumurtlamayı beceremese de vücut sıcaklığı artıyormuş o süreci atlatınca. Gerçi Allah büyük, regl günüme kadar bekler ve 1 hamilelik testi yapar yine de kontrol ederim ama ümidim yok bu aydan da.

Benim yarın çatlama gününü birinci gün sayarsam 11.gün test yapsam çıkar mı artık acaba fakat erken gebelik testim yok normal kaset test
Cnm çıksada iğnenin etkisi midir acaba dıye tereddütte kalıcaksın
Bı kaç sabah ust uste yapmalısın ki
Negatiften pozitife geçtiğini göresin

Cnm yumurtlama takibi +famera+iğne denedin mi?

Ben de merak ettim. Bize de yaz mutlaka.. ultrasonda da görünmez ki bu degerle vajinal baksa gorunur mu acaba
Muhtemelen şimdi gözükmez ancak haftaya salı 3 bin olur utlaka yazacağım. Doktor düşük tehlikesi için çağırdı progestan iğnesi vurur yüksek ihtimal

Yaa inşallah sağlıkla tutunur minik çok düşük değerle öğrenmenin zararları işte dua edin bana lütfenmm

Canım sağlıkla kucağına al değerlerin katlanarak devam etsin inşallah sürekli siteye giremiyorum baktım ama göremedim
Klomen ovulasyon testi vb birsey kullandın mı
Nasıl degerlendirdin
Bata kaç gün kala öğrendin sorulara cevap verebilirsen sevinirim

Öyle mi yapyım en erken zaten çarşamba verebilirim canım
O zaman bu ay yine devamke
Evet canım inşallah olur
Canim ben jellerin çok etkili olduğunu düşünmüyorum. Sadece denk geliyordur o ay hamile kalan varsa.
Bence tamamen ticari.
Olabilir canım normalden farklı yaptıgımı sormuştu o yüzden öyle dedim tabi en önemlisi nasip
Balım jel derken ne demek istedin ? Bir de gün aşırı birlikte olduk derken, doktorlar iki günde bir deneyin diyor. Sen her gün deneme yapmış mıydın?
Hayır yapmadım canım bir gün dolu bir gün boştu benim jelde spermlern yumurtaya gitmesini kolaylaştırıyormus vajinaya sıkılıyor

Benimkide öle canim işte ya uzun olunca süre ilerlemiyor valla bunaliyorum baya açıkçası bizimki de zıt diyorki senin ne zaman yumurtlayacagin belli olmaz

Ovulasyon testi kullandım canım gün aşırı değerlendirdim ben pik gününe denk geldi ertesi gün çatlamıştı zaten
Batıma 3-4 gün var

Ben doktor takibinde yumurtalarıma baktırdım bu ay çatlar yarın dediği gün pikti test.ben doğruladım testleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…