2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

İyiyim tatlım şükür sen nasılsın nasıl gidiyor sürecin ben gün sayıyorum şuan kasık ağrısı ara ara devam ediyor
İte kaka ilişki işte ne yapalım aynı düşüncesizlik le devam çabalıyorum inş ptesi iğne oldum çalışıyoruz ama bakalım kuzum

İte kaka ilişki işte ne yapalım aynı düşüncesizlik le devam çabalıyorum inş ptesi iğne oldum çalışıyoruz ama bakalım kuzum
Kuzucum senın baska çocugun varmıydı? Takma bosver erkeklerıyasasın femınızm

D dra21 kuzucum daha cok yenı ya senınkı ondan cıkmıyodur bıraz ılerleyınce cıkıyor dıye bılıyorum bırde herkeste cıkmıyormuş oyle ben testlerı aldıgım kdının sayfasında okumustm.sen yarn hastanende kanını ver keyfıne bak bebısm benm tahmınım 50 fl cıkar heralde yarın

Canım daha çok yeni diye bir de sıvı almışsın diye öyle olabilir bence sabaha test için sabret içini de rahat tut inşallah seninledir ve sağlıkla da devam eder

4 4.gun kala yaptıgım benımde sılık cıkmıstı cokta takılma
Canım daha çok yeni diye bir de sıvı almışsın diye öyle olabilir bence sabaha test için sabret içini de rahat tut inşallah seninledir ve sağlıkla da devam eder
Tamam canlar teşekkür ederim kan vereceğim herhalde zaten içim rahat eder sonra da testlerle koylaşma takibi yaparım

Ovitrellenin 6. Günğ sırf meraktan test yaptım silik bile çıkmadı.iğnenin etkisiyle pozitif çıkmıyor muyudu ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…