2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bencede bi test yap görelim test yapmadan neden negatif düşünüyorsun inşallah supriz olur sende şok olursun😅
Ayy bebegımm harıkasınız hepınız yaa valla🫣💕💕 testım yok evde çıkmayınca cuma cumartesı almadım bende.sımdıde karın agrım basladı zaten.öyle bi şok olsam ne güzel olur🥰🤣

Bu heyecana kalp dayanmaz sen ver yarın kanı kafanda herşey netlesir sonra istersen testlerle takip edersin koyulaşması kandan sonra da eşine güzel bir supriz yaparsın sevgililer günü hediyesi olur size ne güzel 🥰🎈
Keşke bugün verseydim istanbulda fırtına çıktı yarın işe gitmem lazım benim için riskli olacak diğer türlü bildirirdim iş yerine🤦🏻‍♀️🥰

Kızlar benim adetim bitikten 14.gün yumurta akı kıvamında akıntım oldu ama o gün ovulasyon testinde tek çizgi çıktığı için değerlendirmedim.18. Gün ovulasyon testi çift çizgi çıktı değerlendirdim ve gebelik oluşmuyor 2 aydır acaba akıntı günü mü yumurtlamam oluyor yardımcı olurmusunuz 🙏🏻

Kızlar benim adetim bitikten 14.gün yumurta akı kıvamında akıntım oldu ama o gün ovulasyon testinde tek çizgi çıktığı için değerlendirmedim.18. Gün ovulasyon testi çift çizgi çıktı değerlendirdim ve gebelik oluşmuyor 2 aydır acaba akıntı günü mü yumurtlamam oluyor yardımcı olurmusunuz 🙏🏻
Ovülasyon da pik gördüğün günlerde çatlaman olmuştur muhtemelen daha iki aydır deniyorsan normal şuan bu ay da tutmazsa istersen bir doktora görün eğer hiç gitmediysen henüz

X