2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yalnız bugün üçüncü gün lekelenme var hafif sancı da var korkuyorum valla yine düşük ihtimaline

Amiiin çok teşekkür ederim canım amiiin dualarımız hep o yönde inşallah tez zamanda sizden de gelecek güzel haberler
Gözün aydın canımAdetıne daha cok varmıs demekkı erken yumurtluyorsun sen.takıp etmısmıydın ne zaman yumurtladıgını?yerlesme kanaması olabılır yarın bır kadın doguma gorun ıstersen.belkı bı ılac vs bıseyler verır.saglıkla ılerlesın

Bu ay tam anlayamadım yumrta akı gibi akıntı gelmedi su gibiydi ilk hafta geldi sadece gün aşırı değerlendirdik. Yarın gitsem de artışa bakıp yorum yapacak tam artış salı günü olur. Biraz bekleyeceğim eğer artış olursa hemen gideceğim

Kizlar nolur yardim edin

26 aralikta hsg cektirdim. Doktor aşılama yapalim dedi. Adet olmayi bekledim gecen ay olamadim. Bu ayda duphaston kullanip olacağım .

Sorun su ki 23 martta ramazan orucu başlıyor çok kararsız kaldım tedaviye başlarsam oruc tutamazsam diye icim icimi yiyor . Cok huzursuz ve mahcup hissediyorum var mi böyle ramazanda tedavi ye baslayacak olan filan ne olur yardim edin

Bu arada bat 2 subattaydi ama gelen giden yok yarin kan vercem gebelik varsada belli olur herhalde

Bu heyecana kalp dayanmaz sen ver yarın kanı kafanda herşey netlesir sonra istersen testlerle takip edersin koyulaşması kandan sonra da eşine güzel bir supriz yaparsın sevgililer günü hediyesi olur size ne güzel

Açtığın konuya yazmışım sen buraya yazmadan önce ))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…