2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Oleeeey aramızdan birinde çıktıııı inşallah koyulaşır bebeğimmm inşallah bebiş senledir

İnşallah canım vardır İnşallah Allah im yıpratmaktan her isteyene nasip etsin. 6 senelik evliyiz 34 yaşımdayım ilk olacak. İlk kez profesyonel olarak takip edip Dr a gittik umarım sonuç almışızdir
İnşallah canım allahım o duyguyu herkese tattırsın bebegin seninledir inşallah

Canım var mi belli değil daha belki testler bozuk bilmiyorum 23 ocakta catlatma iğnesi oldum 22 24 26 değerlendirdik. Ya iğneden ya ilaclardan karın kasık agri ve batmalar oluyor ara ara
Çok ağrı sızı olmaması daha iyi varsa daha sağlıklı olduğunu gösterir inşallah vardır

Bence stresten canım, kafaya çok takıyoruz galiba
Evet kuzucum olabılır
Saol askım benım destegın yeter

Yok canım bekle biraz daha bikaç güne çıkar ortaya inşallah pozitif olarak

Benım sadece pık gunu oldu canım tabıkıde olur yeterkı Rabbım yol acsın
Amin insallah canim darisi hepimizin basina o kadar emek zaman bosa gidiyor gibi adamlarin keyfine bakmasiyla ben ona sinir olup üzülüyorum. Bi sonraki ay yine boyle devam ederse tup bebege baslayayim diyorum. Adamlarla ugrasilmiyor

Ben napim şimdi deneyimli anneler bilgi verin bana doğru mu acaba ki inanamıyorum hala testler yanlış diye
Testler yanlıs degıldır yanı hepsı bırden olamaz ben sadece ıgnenın etkısının tamamen gecıp gecmedıgını bilmiyorum nasıl ıslıyor surec yanı eger ıgne etkısı olmadıgına emınsen zaten yarın oburgun daha koyu cıkar canım benım erken gebelıkte olsaydı keske

Amin insallah canim darisi hepimizin basina o kadar emek zaman bosa gidiyor gibi adamlarin keyfine bakmasiyla ben ona sinir olup üzülüyorum. Bi sonraki ay yine boyle devam ederse tup bebege baslayayim diyorum. Adamlarla ugrasilmiyor
Adamlar zaten sadece sperm salıyor kalan hersey kadında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…