2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hayatım gozukuyor daha belırgın gozuktugu gunu de gorucez ınsallah

Adetten sonraki iki uc gunde pik goren vrmi gecen ay erken olmstm buyuk ihtimal erken yumrtladm smdi adetim dun bitti bgun goguslerm sisip agrimaya basladi yumrtlama belrtilerm basladi yine :{
Benimde adetimin 4. Günü dünden beri gögüs agrım var üzerine yatamadım senin adetin bittiyse bir test yap canım üstüne görmüş olabilirsin

İnşallah rabbim çabalarımızı boşa çıkarma canım inşallah tutar❤❤❤

Doğru zaten bende istemiyorum fakat zaten üniversite mezunuyum kısa dönem çalıştımda eşim istiyor çocuk olsunda olsun birde ailesi gizliden yasmin kullandım fark etti kızdı teşekkür ederim destekleriniz için ben rabbime sığındım ❤❤

Benimki 11 günde silik çıkartdı her iki testde

Kizlar moralim cok bozuldu ya 31 ocak 1 ve 2 subatta pik gordum aksamlari. Ve 30 31 ocak ile 2 subat birliktelik oldu. Dun aksam test yaptim silik cikti yani catlama olmus. Ama ne dun aksam ne de bu sabah esimi ikna edemedim sinir oldum iyice. Onemli olan pikleri degerlendirmek mi yoksa catlamayi mi?

Ayy o kadar haklısın ki kuzum senden benden çok isterler çocuğu ama iş icraata gelince ikna etmeye çalışıyoruz bide çok sinir bozucu gerçekten de yumurtlama gününe odaklaninca illa bi aksilik cikiyir hayırlısı olsun hakkinda cnm

Benım sadece pık gunu oldu canım tabıkıde olur yeterkı Rabbım yol acsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…