2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Testler yanlıs degıldır yanı hepsı bırden olamaz ben sadece ıgnenın etkısının tamamen gecıp gecmedıgını bilmiyorum nasıl ıslıyor surec yanı eger ıgne etkısı olmadıgına emınsen zaten yarın oburgun daha koyu cıkar canım benım erken gebelıkte olsaydı keske 😍

Canım aldım şimdi erken gebelik prodictor mu ne pahaliymis kız 90 tl 3 tane de mavi den aldım. İğne etkisini takip ettim ben 4. Günden itibaren 8 9 10 ve 11. Gun dün mesela iğne günü hariç hep negatifti

Canım aldım şimdi erken gebelik prodictor mu ne pahaliymis kız 90 tl 3 tane de mavi den aldım. İğne etkisini takip ettim ben 4. Günden itibaren 8 9 10 ve 11. Gun dün mesela iğne günü hariç hep negatifti
Yapınca etıketle canım hadı ınsallah guzel haberlerını beklıyorız🙏🧿

Kızlaaaaaar ne yaptım ne ettim valla bu ay azmettim aha da bugünü de değerlendirttirdim 😂😂😂😂😂😂 adam hasta ateş sıtma ne ararsan var çok umudumu kesmiştim ama ilaç vitamin takviye azıcık kendini iyi hissettiği an gönlünü yaptım napim bugünü bekliyorum ya ayda bir oluyor ve bu ay aşırı bir hissim var olacak gibi hissediyorum niye bilmiyorum olmazsa da takdir ilahi çünkü elimizden geleni tam anlamıyla bu ay yaptık. Bugünü boş geçseydik çok üzülecektim normalde benim adam hasta ve yorgun olunca zordur yani ama işte baktı ben üzülüyorum kıramadı sağ olsun. Gerçekten olmazsa da üzülmicem en azından nasıl gayret ettik bilicem. Ve ilişkiden önce test yaptım silikleşmişti çatlamıştı yumurta🤲🏻 artık bekleyişe geçiyorum. Duanızı eksik etmeyin. Papatyamaviss Papatyamaviss T TASUU @bebekheyecani imagination forever imagination forever @savascii @Safransari melisaa93 melisaa93 @beyons trueliving_ trueliving_ @glowb umutlubiri1 umutlubiri1 mutluanne2779 mutluanne2779 @Mervenur277 @dra21 ve ismini etiketlemeyi unuttuğum diğer canlar🤲🏻
Insallah insallah evrene soyle pozitif enerji yolla hep olacak olacak diye ve hissediyorum büyük ihtimalle benim yumurtlama günlerimde senin gebelik haberini alicaz içimde öyle bir his var 🥰🥰

X