2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar dışarı cikacaz birazdan elimdeki son kaset testi yaptım valla ya 3 u de bozuk 9. Gun negatif testlerime bakıyorum iğne etkisi için takip ettiklerimde birsey yok bu 2 dk içinde silik çıktı çıkarttım şu ile yikadim hala var 3. Testim bugün.ya 3 u de bozuk ya beynimiz oyun oynuyor bize ya da birsey var 🤣
Hayatım gozukuyor daha belırgın gozuktugu gunu de gorucez ınsallah 🙏🏼

Adetten sonraki iki uc gunde pik goren vrmi gecen ay erken olmstm buyuk ihtimal erken yumrtladm smdi adetim dun bitti bgun goguslerm sisip agrimaya basladi yumrtlama belrtilerm basladi yine :{
Benimde adetimin 4. Günü dünden beri gögüs agrım var üzerine yatamadım senin adetin bittiyse bir test yap canım üstüne görmüş olabilirsin

Kızlaaaaaar ne yaptım ne ettim valla bu ay azmettim aha da bugünü de değerlendirttirdim 😂😂😂😂😂😂 adam hasta ateş sıtma ne ararsan var çok umudumu kesmiştim ama ilaç vitamin takviye azıcık kendini iyi hissettiği an gönlünü yaptım napim bugünü bekliyorum ya ayda bir oluyor ve bu ay aşırı bir hissim var olacak gibi hissediyorum niye bilmiyorum olmazsa da takdir ilahi çünkü elimizden geleni tam anlamıyla bu ay yaptık. Bugünü boş geçseydik çok üzülecektim normalde benim adam hasta ve yorgun olunca zordur yani ama işte baktı ben üzülüyorum kıramadı sağ olsun. Gerçekten olmazsa da üzülmicem en azından nasıl gayret ettik bilicem. Ve ilişkiden önce test yaptım silikleşmişti çatlamıştı yumurta🤲🏻 artık bekleyişe geçiyorum. Duanızı eksik etmeyin. Papatyamaviss Papatyamaviss @TASUU @bebekheyecani @imagination forever @savascii @Safransari @melisaa93 @beyons @trueliving_ @glowb @umutlubiri1 mutluanne2779 mutluanne2779 Mervenur277 Mervenur277 @dra21 ve ismini etiketlemeyi unuttuğum diğer canlar🤲🏻
İnşallah rabbim çabalarımızı boşa çıkarma canım inşallah tutar😂🙏🙏❤❤❤

Eklentiler

• Screenshot_20230204_112144_Gallery.jpg
    Screenshot_20230204_112144_Gallery.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 69
Canm cok uzuldum.Allah kolaylıklar versın fakat boyle bır durumda bır cocuk daha istemezdim ben olsaydım.normal degıl yanı bu anlattıkların.açıktan üni fln okusan bi işe girsen oradan uzaklassan.ıkı tane evladında varmıs gül gibi.ben mesela bu kdar yıl beklememın sebebı evlılılıgım otursun hazır hıssedıyım gıbı seylerdı ki bu anlattıklarnın mılyonda bırı bıle yok.dedıgım gıbı en dogrusunu sen bılırsın ama bır gozden gecırmenı ısterım
Doğru zaten bende istemiyorum fakat zaten üniversite mezunuyum kısa dönem çalıştımda eşim istiyor çocuk olsunda olsun birde ailesi gizliden yasmin kullandım fark etti kızdı teşekkür ederim destekleriniz için ben rabbime sığındım 🙏😓😓🙏❤❤

Kimisinin etkisi 11. güne kadar devam ediyor kimisinin daha erken gidiyor . Ama iğne etkisinin gittiğini kanla da garantilediysen bundan sonra göreceğin çizgi inşallah gebeliğe olacak.
15. gğne kalmaz etki zaten 15.gün test yapın varsa vardır diyorlar doktorlarda 14 15 te test yapın diyolar zaten. Sen şimdi kaçıncı gündesin
Benimki 11 günde silik çıkartdı her iki testde

Kizlar moralim cok bozuldu ya😢 31 ocak 1 ve 2 subatta pik gordum aksamlari. Ve 30 31 ocak ile 2 subat birliktelik oldu. Dun aksam test yaptim silik cikti yani catlama olmus. Ama ne dun aksam ne de bu sabah esimi ikna edemedim😢 sinir oldum iyice. Onemli olan pikleri degerlendirmek mi yoksa catlamayi mi?

Benim de dün yumurtlama günümdü bile bile kaçırmak içimi huzursuz ediyordu.dedim Allah’a emanet değerlendirme yapalım. Kocamı ikna ettim odaya geçti bende mutfağı odayı toplayım lavaboya gideyim derken bir geldim uyumuş.sinir tepeme çıktı. Hayırlı olan bu belkide diyip o sinirle yattım ama uyuyamıyorum.sabahta tripliydim anladı tabi. Hadi şimdi olsun diyo. Bu seferde ben kabul etmedim geçti artık. Aşırı gıcığım şu anda ona. 🙄
Ayy o kadar haklısın ki kuzum senden benden çok isterler çocuğu ama iş icraata gelince ikna etmeye çalışıyoruz bide çok sinir bozucu gerçekten de yumurtlama gününe odaklaninca illa bi aksilik cikiyir hayırlısı olsun hakkinda cnm

Kizlar moralim cok bozuldu ya😢 31 ocak 1 ve 2 subatta pik gordum aksamlari. Ve 30 31 ocak ile 2 subat birliktelik oldu. Dun aksam test yaptim silik cikti yani catlama olmus. Ama ne dun aksam ne de bu sabah esimi ikna edemedim😢 sinir oldum iyice. Onemli olan pikleri degerlendirmek mi yoksa catlamayi mi?
Benım sadece pık gunu oldu canım tabıkıde olur yeterkı Rabbım yol acsın 🙏🏼

X