2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

O kadar karmaşık duygular içindeyim ki bir yanım ilaç kullanıyorsun olmamalı diyo bir yanım duramıyor çok istiyor. İçim acıyor. Bir de eşimin bu umursamazlığı beni deli ediyor

Sen en iyisini yapmışın en azından keşke demeyeceksin.İnşAllah nasip olur Günay sağlıkla

Çatlamıştır ya çok geç artık. Çatlamadan 2 gün önce ilişki oldu sadece ondan da umudum yok
Canım haklısın başkasına derken çatlamadan bir haftaya kadar devam et diyoruz ama kendimiz kaçırdığımızda iş işten geçti artık karamsarlığa kapılıyoruz, hepimiz öyle. Ama eğer vaktiyse iki gün öncesi ilşkiden ya da yarın öbür gün ilşkiden de olacaktır . Karamsarlığa kapılma hele sana hiç yakışmıyor , canımsın

Canım benim belki bugun hayırlıdır çatlama olduysa daha iyi,1 hafta düzenli ilişki olsa süper.trip yediyse 1 hafta emrinde olur
Bugün eşimin annesigile gidicez bugünde olmaz.zaten yumurta perşembe geceye doğru çatladı dün gece canlılığını kaybetmiştir. Bugün de olamayacak olsa da bir işe yaramayacak

Al işte bir koca vakası daha

Canım bi kac mesajına denk geldim keske aile binasından uzaklasabilseniz sizede iyi gelir yasin cok gencmis 2 de evladın varmis masallah ama kendinize zaman ayirsaniz biraz tadını çıkarsanız sonucta bebege bakacak olanda sensin annenin psikoloji kendini hazır hissetmesi daha önemli yinede hakkında hayırlısı olsun canım. Ama gezin tozun biraz evliliğininizi yaşayın kimseyide umursamayin kac yıllık evliydiniz bu arada

Aslında odaklanmadım bu ay ama çatlama ağrısı yaşadım.onu yaşayınca kaybetmek istemedim bu fırsatı.ama olmadı işte

Sağol canım artık diğer aya kaldı

5. Yılımız canım eşim annesine bağlı canım şimdi konuşmuyorum ne eltilerimle nede görümcelerimle tatil yapmayı bende istiyorum yazın fakat eşim servis şoförü birde annesi ne derse o şu ara sadece annesinin haksız olduğunu anladı bunada şükür Allah'ım hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun teşekkür ederim desteğin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…