2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar günaydın bende sabah test yaptım çatlamadan sonra 9 veya 10. Günüm testte çok çok silik bir çizgi görüyorum ara ara fıtografa tam yansıtamadık galiba bir gebenin günlüğü test acaba kuruma cizgisimi ilk 10 dkda baktım ilk defa testte çok hafif çizgi gördüğüm için bilemedim negatifte olabilir içzgi çektiğim öavi çizginin orda gözüküyor destinesiaa destinesiaa imagination forever imagination forever Papatyamaviss Papatyamaviss @melisaa93 @beyons @Devakus @fnd_50 ve şuan etiketleyemediğim herkes
İdrarımı sabah 5 te wc kalktım geri yattım 8 bucukta yaptım ilk idrar sayılmıyor olanilir
Oleeeey aramızdan birinde çıktıııı inşallah koyulaşır bebeğimmm 😍😍😍😍😍 inşallah bebiş senledir🙏🏼

Laboquick ile yaptım ben de sabahın 6.50sinde😂😂😂 imagination forever imagination forever bazen olmayınca olmuyor kuzum napalım gelecek aya inşallah🙏🏼♥️ üzülme

Eklentiler

• 821AC50C-6C60-4606-BED5-02FAA66B4319.jpeg
    821AC50C-6C60-4606-BED5-02FAA66B4319.jpeg
    177 KB · Görüntüleme: 54
İnşallah canım vardır İnşallah Allah im yıpratmaktan her isteyene nasip etsin. 6 senelik evliyiz 34 yaşımdayım ilk olacak. İlk kez profesyonel olarak takip edip Dr a gittik umarım sonuç almışızdir 🙏
İnşallah canım allahım o duyguyu herkese tattırsın bebegin seninledir inşallah

Canım var mi belli değil daha belki testler bozuk bilmiyorum 😔 23 ocakta catlatma iğnesi oldum 22 24 26 değerlendirdik. Ya iğneden ya ilaclardan karın kasık agri ve batmalar oluyor ara ara
Çok ağrı sızı olmaması daha iyi varsa daha sağlıklı olduğunu gösterir inşallah vardır 🤲

Bence stresten canım, kafaya çok takıyoruz galiba
Evet kuzucum olabılır🙏
Bebegim bence bir sıkıntın yok çok kafa yoruyoruz burada o yüzden veyahut vaktini bekliyor rabbim geciktiriyorsa guzellestiriyordur bunda bizim elimizde olan bir şey yok ki nasip kismet meselesi her şey üzülme sıkma canını asla negatif de düşünme hayırlısıyla en güzel zamanda gelir inşallah yawrun😍🙏🏻
Saol askım benım destegın yeter🥰

Öylemi belkide ben karıştırmış olabilirim 15. Gün testle , kan vercektim ama yurtdışında öyle veremiyosun kan tedavi gördüğüm yer bekle adetin geçsin dedi öyle randevu al bende mecburen bekliyorum .. Bugün 8ci günüm Testi dün yapmıştım canım
Yok canım bekle biraz daha bikaç güne çıkar ortaya inşallah pozitif olarak

Benım sadece pık gunu oldu canım tabıkıde olur yeterkı Rabbım yol acsın 🙏🏼
Amin insallah canim darisi hepimizin basina🙏🏻 o kadar emek zaman bosa gidiyor gibi adamlarin keyfine bakmasiyla ben ona sinir olup üzülüyorum. Bi sonraki ay yine boyle devam ederse tup bebege baslayayim diyorum. Adamlarla ugrasilmiyor🙈

Ben napim şimdi deneyimli anneler bilgi verin bana 🤣 doğru mu acaba ki inanamıyorum hala testler yanlış diye
Testler yanlıs degıldır yanı hepsı bırden olamaz ben sadece ıgnenın etkısının tamamen gecıp gecmedıgını bilmiyorum nasıl ıslıyor surec yanı eger ıgne etkısı olmadıgına emınsen zaten yarın oburgun daha koyu cıkar canım benım erken gebelıkte olsaydı keske 😍

Amin insallah canim darisi hepimizin basina🙏🏻 o kadar emek zaman bosa gidiyor gibi adamlarin keyfine bakmasiyla ben ona sinir olup üzülüyorum. Bi sonraki ay yine boyle devam ederse tup bebege baslayayim diyorum. Adamlarla ugrasilmiyor🙈
Adamlar zaten sadece sperm salıyor kalan hersey kadında 🙈

X