2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yaa deme unutmadınn mııı bende hıc sesımı cıkarmıyorum 🙈 yaptım kuzum sabahın 6 sında kana gıdemedım daha anca kalktık ettık kahvaltıdan sonra gıderım halde 🤗 yorum yap cabuk kalpım agzımda atıyor artık resmen
Aşkım senin pozitif testini severim ben çok sevindim çok kurban olurum ben o minnoşu verene büyüyor annesi bak❤️

Canım içim içimi yedi gittim 7.ci günü test yaptım sırf ilaç etkisini görmek için ben şokk 7ci günde negatif ben kendimce pozitif çıkar ilac etkisi var sandım iğneden dolayı neyse 5-10 dakika içinde varla yok arası bişey gördüm ya vardı fark etmedim yada sonradan oluştu pembemsi hayalet çizgi böyle sence normal mı 7 gün ilac etkisin gitmesi herkes 15 gün kalır diyordu🥹
Bence ilaç etkisi var hala var çizgi çünkü hiç belli olmaz kuzucum anlıyorum sabirsizsin ama bu şekilde kendini yipratirsin işler daha kötüye gider asla fazla düşünmemeye çalış inşallah bu ay hayırlısı ile tutmuştur 😍🙏🏻

Benim de dün yumurtlama günümdü bile bile kaçırmak içimi huzursuz ediyordu.dedim Allah’a emanet değerlendirme yapalım. Kocamı ikna ettim odaya geçti bende mutfağı odayı toplayım lavaboya gideyim derken bir geldim uyumuş.sinir tepeme çıktı. Hayırlı olan bu belkide diyip o sinirle yattım ama uyuyamıyorum.sabahta tripliydim anladı tabi. Hadi şimdi olsun diyo. Bu seferde ben kabul etmedim geçti artık. Aşırı gıcığım şu anda ona. 🙄
Aşkım benimki de uyumuştu gittiğimde ama uyandırdım valla gurur bile kalmadı bu dönemde bu kadınların çektikleri ne böyle ya. Valla düşünüyorum benim hastalık denk gelse yumurtlamaya ikiletmem bile canla başla mücadele ederim😅 ama bu erkekler enteresan. Uyandırdım hatta ateşi bile vardı🙈 valla dedim kusura bakma bugün kritik gün mücadele edeceğiz dedim Allahtan tamam aşkım dedi öyle çok şey yapmadı bayağı da ateşi vardı artık ne kadar sağlıklı olur spermler o ateşe bilmiyorum ama ben en azından değerlendirdim elimden geleni yaptım gerisini Rabbime bırakıcam. Seni çok iyi anlıyorum ben olsam ben de uyuyamazdım içim içimi yerdi ama üzülme kardeşim nolur. İnşallah gönlünce olur🤲🏻

Bebegim üzgünüm ama bende göremedim sanki iki gün sonra tekrarlsana
Kızlar dışarı cikacaz birazdan elimdeki son kaset testi yaptım valla ya 3 u de bozuk 9. Gun negatif testlerime bakıyorum iğne etkisi için takip ettiklerimde birsey yok bu 2 dk içinde silik çıktı çıkarttım şu ile yikadim hala var 3. Testim bugün.ya 3 u de bozuk ya beynimiz oyun oynuyor bize ya da birsey var 🤣

Eklentiler

• Screenshot_20230204_112144_Gallery.jpg
    Screenshot_20230204_112144_Gallery.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 69
Canım içim içimi yedi gittim 7.ci günü test yaptım sırf ilaç etkisini görmek için ben şokk 7ci günde negatif ben kendimce pozitif çıkar ilac etkisi var sandım iğneden dolayı neyse 5-10 dakika içinde varla yok arası bişey gördüm ya vardı fark etmedim yada sonradan oluştu pembemsi hayalet çizgi böyle sence normal mı 7 gün ilac etkisin gitmesi herkes 15 gün kalır diyordu🥹
Kimisinin etkisi 11. güne kadar devam ediyor kimisinin daha erken gidiyor . Ama iğne etkisinin gittiğini kanla da garantilediysen bundan sonra göreceğin çizgi inşallah gebeliğe olacak.
15. gğne kalmaz etki zaten 15.gün test yapın varsa vardır diyorlar doktorlarda 14 15 te test yapın diyolar zaten. Sen şimdi kaçıncı gündesin

Kızlar dışarı cikacaz birazdan elimdeki son kaset testi yaptım valla ya 3 u de bozuk 9. Gun negatif testlerime bakıyorum iğne etkisi için takip ettiklerimde birsey yok bu 2 dk içinde silik çıktı çıkarttım şu ile yikadim hala var 3. Testim bugün.ya 3 u de bozuk ya beynimiz oyun oynuyor bize ya da birsey var 🤣
Canım ben görüyorum var sanırım çok çok yeni🙏🏼😍

Bak evet bunda gördüm ama 😂😂bebegim inşallah vardır güzel haber alırsın yıpratma kendini iki günde bir tekrarla testini

Kimisinin etkisi 11. güne kadar devam ediyor kimisinin daha erken gidiyor . Ama iğne etkisinin gittiğini kanla da garantilediysen bundan sonra göreceğin çizgi inşallah gebeliğe olacak.
15. gğne kalmaz etki zaten 15.gün test yapın varsa vardır diyorlar doktorlarda 14 15 te test yapın diyolar zaten. Sen şimdi kaçıncı gündesin
Öylemi belkide ben karıştırmış olabilirim 15. Gün testle , kan vercektim ama yurtdışında öyle veremiyosun kan tedavi gördüğüm yer bekle adetin geçsin dedi öyle randevu al bende mecburen bekliyorum .. Bugün 8ci günüm Testi dün yapmıştım canım

Selam canım benimde böyle çıkyor 7ci günde yaptım dün umarım hamilesindir🙏🏼🧿

Kızlar uyandım bu saate ilk idrarimle test yapım dedim hemen 1 dk icinde silik çizgi çıktı deteck Quick test. Sonra frelly vardı onla da yaptım ona bakarken Şaşı olmam lazım ama onda da var. Eşimi uyandırdım. Ben mi yanlış görüyorum diye o da gördü. Şimdi erken gebelik testi almaya nöbetçi eczaneye gönderdim 🤣 resim çektim ama resimde belli değil maalesef. Testler mi bozuk acaba. Bat im 10 şubat Allah im sağlıkla doğrudur inşallah 🙏
Hayırlı olsun çok hayaletimsi bi çizgi var gibi bikaç gün sonra yine yap Bu kadar erken çıkıyor mu acaba ya benim de bat 9 şubat ama beklemeyi düşünüyorum

Bence ilaç etkisi var hala var çizgi çünkü hiç belli olmaz kuzucum anlıyorum sabirsizsin ama bu şekilde kendini yipratirsin işler daha kötüye gider asla fazla düşünmemeye çalış inşallah bu ay hayırlısı ile tutmuştur 😍🙏🏻
Canım inanki bıkmadan usanmadan 3 yıl hep bekledim ama nasıl ki tedaviye başladım çok sabırsız. Bir insana dönüştüm kendime inanamıyorum zaten bide bu bekleme varya insanı çok yıpratıyor🥹 7 günde bukadar silik çıkmasına üzüldüm sanki bide hiç yan etki yaşamadım ne kasık ağrısı ne göğüs ağrısı hiç bişeyim yok 7 gündür acaba ilaç işe yaramadı mı diye düşünmeye başladım herkesin kasık ağrısı göğüs ağrısı var bacak ağrısı olanlar var bel ağrısı bende sıfır belirti 😭

Kızlar uyandım bu saate ilk idrarimle test yapım dedim hemen 1 dk icinde silik çizgi çıktı deteck Quick test. Sonra frelly vardı onla da yaptım ona bakarken Şaşı olmam lazım ama onda da var. Eşimi uyandırdım. Ben mi yanlış görüyorum diye o da gördü. Şimdi erken gebelik testi almaya nöbetçi eczaneye gönderdim 🤣 resim çektim ama resimde belli değil maalesef. Testler mi bozuk acaba. Bat im 10 şubat Allah im sağlıkla doğrudur inşallah 🙏
Belirtiler neydi canım😍

X