2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Benim de dün yumurtlama günümdü bile bile kaçırmak içimi huzursuz ediyordu.dedim Allah’a emanet değerlendirme yapalım. Kocamı ikna ettim odaya geçti bende mutfağı odayı toplayım lavaboya gideyim derken bir geldim uyumuş.sinir tepeme çıktı. Hayırlı olan bu belkide diyip o sinirle yattım ama uyuyamıyorum.sabahta tripliydim anladı tabi. Hadi şimdi olsun diyo. Bu seferde ben kabul etmedim geçti artık. Aşırı gıcığım şu anda ona.

Erkekler mi fazla rahat biz mi çok evhamlıyız anlamıyorum

Bende gölge gördümmm inşallah sağlıkla gelir

Kızlar ters bir hareket yaptım boynum ağrıyor bir kaç haftadır. Tam biraz geçiyor sonra tekrar. Arveles içsem problem olur mu? Kas gevşetici ya eğer döllenme olduysa tutunma vs. durumları için sıkıntı yaratır mı

Ben de gölge gördüm umarım bebisin seninledir

Bebegim bence bir sıkıntın yok çok kafa yoruyoruz burada o yüzden veyahut vaktini bekliyor rabbim geciktiriyorsa guzellestiriyordur bunda bizim elimizde olan bir şey yok ki nasip kismet meselesi her şey üzülme sıkma canını asla negatif de düşünme hayırlısıyla en güzel zamanda gelir inşallah yawrun

Trip yap birde etmesin öyle

Hadi hayırlısı güzelim

Bence stresten canım, kafaya çok takıyoruz galiba

Öncesinde olduysa ümidini kaybetme çatlamadıysa eğer bugünde değerlendir canım

Yumurtalama zamanları tutuyor zaten bu erkeklerin cınslıklerı sakınlıgını koru yınede kuzum

Yaaa maşallah çok güzel koyulaşmis böyle köyü test görmeyeli baya olmuş gözlerim bayram etti kız sağlıkla gelsin anacim

Canım içim içimi yedi gittim 7.ci günü test yaptım sırf ilaç etkisini görmek için ben şokk 7ci günde negatif ben kendimce pozitif çıkar ilac etkisi var sandım iğneden dolayı neyse 5-10 dakika içinde varla yok arası bişey gördüm ya vardı fark etmedim yada sonradan oluştu pembemsi hayalet çizgi böyle sence normal mı 7 gün ilac etkisin gitmesi herkes 15 gün kalır diyordu

Eklentiler

• A380387A-C264-46AA-A9B3-11CCD7C758D2.jpeg
    213,7 KB · Görüntüleme: 46
  • 6549465B-8748-4F85-BE4E-308C75D6A660.jpeg
    177,7 KB · Görüntüleme: 45
  • CADE23BB-0645-479B-8E58-D3BE699BBD98.jpeg
    120,5 KB · Görüntüleme: 48
Geçen hafta benim yaşadıklarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…