2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Tekrar yapabilirsen akşam üzere yapsana var gibi su damlat iki damla gidiyor mu gitmiyor mu 10-15 dakika bekle

Papatyamaviss bugün test yaptın mı? Dün hepimizi ateşleyip unutturdum sanma aklımda bugünkü testini merak ettim. Kan verecektin gittin mi? İnşAllah çok güzel sonuçlarla geleceksin
Yaa deme unutmadınn mııı bende hıc sesımı cıkarmıyorum yaptım kuzum sabahın 6 sında kana gıdemedım daha anca kalktık ettık kahvaltıdan sonra gıderım halde yorum yap cabuk kalpım agzımda atıyor artık resmen

Eklentiler

• 5AD449C4-1B0D-49B8-8C01-9B3ACBE716FD.png
    603,7 KB · Görüntüleme: 68
  • B55FFF87-FAE1-4503-88AE-3912A96E1EDC.jpeg
    81,2 KB · Görüntüleme: 77
Kız o benım 13. Gunkı testımı anca algıladı hep elle pozt yazdım ben foto koyup
Aaa bende kontrast yaptım ince çizgi yaptım hiç olmadıı seninki bendimkinden daha belirgindi canım baştada onu algılamadıysa beni hiç
O pembe olunca algılıyor seninki henüz gölge gibi İnşAllah koyulaşır
İnşallah kuzum ya inşallah vardır kendi kendime hayali çizgi görmüyorumdur
Ayyy maşallah annesii çok güzel
Tekrar yapabilirsen akşam üzere yapsana var gibi su damlat iki damla gidiyor mu gitmiyor mu 10-15 dakika bekle
Canım akşam yapamam misafirim var yarın sabah tekrarlayacağım çok belli belirsiz zaten bazen zor görüyorum göremiyorum

Yok kuzum algılamıyor belırgın pembe cızgıyı anca algılıyor ona takılma sen hıc

Yaa testin daha koyu çıkaracak rengi kalmayacak artık MaşaAllah maşaAllah büyüyo annesi sen rahat ol

Cok sukur kuzum kan testımıde vereyım cıksın bugun ınsallah guzelce, doktora gıdıcem hemen beklemıcem valla vazgectım bekleme kararından
Sağlıklı gebelik yaşayanlar için beklemek mantıklı bence stres yaşamadan ama ufacık bir endişe varsa erken gidilmeli Ben hamile kalırsam öğrenir öğrenmez giderim koyulaşma bile beklemem galiba

Sağlıklı gebelik yaşayanlar için beklemek mantıklı bence stres yaşamadan ama ufacık bir endişe varsa erken gidilmeli Ben hamile kalırsam öğrenir öğrenmez giderim koyulaşma bile beklemem galiba
Ya ılk bekleyım dedım bılıyorsun ama oglumda lekelenmem vardı progesteron hormonum dusuktu ılaca basladık hemen , sımdı o takıldı kafama o yüzden en ıyısı bı gozukmek gıbı geldı

Yaa canım benim ne güzel bütün dualarım seninle kuzum inşallah hissettigin gibi olur rabbim sağlıklı gebelikler nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…