2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar günaydın bende sabah test yaptım çatlamadan sonra 9 veya 10. Günüm testte çok çok silik bir çizgi görüyorum ara ara fıtografa tam yansıtamadık galiba bir gebenin günlüğü test acaba kuruma cizgisimi ilk 10 dkda baktım ilk defa testte çok hafif çizgi gördüğüm için bilemedim negatifte olabilir içzgi çektiğim öavi çizginin orda gözüküyor @destinesiaa @imagination forever Papatyamaviss Papatyamaviss melisaa93 melisaa93 @beyons @Devakus @fnd_50 ve şuan etiketleyemediğim herkes
İdrarımı sabah 5 te wc kalktım geri yattım 8 bucukta yaptım ilk idrar sayılmıyor olanilir
Tekrar yapabilirsen akşam üzere yapsana var gibi su damlat iki damla gidiyor mu gitmiyor mu 10-15 dakika bekle

Papatyamaviss Papatyamaviss bugün test yaptın mı? Dün hepimizi ateşleyip unutturdum sanma aklımda 😂 bugünkü testini merak ettim. Kan verecektin gittin mi? ☺️ İnşAllah çok güzel sonuçlarla geleceksin 🤲🏻🥰
Yaa deme unutmadınn mııı bende hıc sesımı cıkarmıyorum 🙈 yaptım kuzum sabahın 6 sında kana gıdemedım daha anca kalktık ettık kahvaltıdan sonra gıderım halde 🤗 yorum yap cabuk kalpım agzımda atıyor artık resmen

Eklentiler

• 5AD449C4-1B0D-49B8-8C01-9B3ACBE716FD.png
    5AD449C4-1B0D-49B8-8C01-9B3ACBE716FD.png
    603,7 KB · Görüntüleme: 68
  • B55FFF87-FAE1-4503-88AE-3912A96E1EDC.jpeg
    B55FFF87-FAE1-4503-88AE-3912A96E1EDC.jpeg
    81,2 KB · Görüntüleme: 77
Kız o benım 13. Gunkı testımı anca algıladı hep elle pozt yazdım ben foto koyup
Aaa bende kontrast yaptım ince çizgi yaptım hiç olmadıı seninki bendimkinden daha belirgindi canım baştada onu algılamadıysa beni hiç 😂😂
O pembe olunca algılıyor seninki henüz gölge gibi İnşAllah koyulaşır ☺️
İnşallah kuzum ya inşallah vardır kendi kendime hayali çizgi görmüyorumdur😞
Yaa deme unutmadınn mııı bende hıc sesımı cıkarmıyorum 🙈 yaptım kuzum sabahın 6 sında kana gıdemedım daha anca kalktık ettık kahvaltıdan sonra gıderım halde 🤗 yorum yap cabuk kalpım agzımda atıyor artık resmen
Ayyy maşallah annesii çok güzel🙈🙈🙈
Tekrar yapabilirsen akşam üzere yapsana var gibi su damlat iki damla gidiyor mu gitmiyor mu 10-15 dakika bekle
Canım akşam yapamam misafirim var yarın sabah tekrarlayacağım çok belli belirsiz zaten bazen zor görüyorum göremiyorum

Aaa bende kontrast yaptım ince çizgi yaptım hiç olmadıı seninki bendimkinden daha belirgindi canım baştada onu algılamadıysa beni hiç 😂😂

İnşallah kuzum ya inşallah vardır kendi kendime hayali çizgi görmüyorumdur😞

Ayyy maşallah annesii çok güzel🙈🙈🙈
Canım akşam yapamam misafirim var yarın sabah tekrarlayacağım çok belli belirsiz zaten bazen zor görüyorum göremiyorum
Yok kuzum algılamıyor belırgın pembe cızgıyı anca algılıyor ona takılma sen hıc

Yaa testin daha koyu çıkaracak rengi kalmayacak artık 😍 MaşaAllah maşaAllah 🧿 büyüyo annesi sen rahat ol

Cok sukur kuzum kan testımıde vereyım cıksın bugun ınsallah guzelce, doktora gıdıcem hemen beklemıcem valla vazgectım bekleme kararından 🙈
Sağlıklı gebelik yaşayanlar için beklemek mantıklı bence stres yaşamadan ama ufacık bir endişe varsa erken gidilmeli ☺️ Ben hamile kalırsam öğrenir öğrenmez giderim koyulaşma bile beklemem galiba 😂

Sağlıklı gebelik yaşayanlar için beklemek mantıklı bence stres yaşamadan ama ufacık bir endişe varsa erken gidilmeli ☺️ Ben hamile kalırsam öğrenir öğrenmez giderim koyulaşma bile beklemem galiba 😂
Ya ılk bekleyım dedım bılıyorsun ama oglumda lekelenmem vardı progesteron hormonum dusuktu ılaca basladık hemen , sımdı o takıldı kafama o yüzden en ıyısı bı gozukmek gıbı geldı 🙈

Kızlaaaaaar ne yaptım ne ettim valla bu ay azmettim aha da bugünü de değerlendirttirdim 😂😂😂😂😂😂 adam hasta ateş sıtma ne ararsan var çok umudumu kesmiştim ama ilaç vitamin takviye azıcık kendini iyi hissettiği an gönlünü yaptım napim bugünü bekliyorum ya ayda bir oluyor ve bu ay aşırı bir hissim var olacak gibi hissediyorum niye bilmiyorum olmazsa da takdir ilahi çünkü elimizden geleni tam anlamıyla bu ay yaptık. Bugünü boş geçseydik çok üzülecektim normalde benim adam hasta ve yorgun olunca zordur yani ama işte baktı ben üzülüyorum kıramadı sağ olsun. Gerçekten olmazsa da üzülmicem en azından nasıl gayret ettik bilicem. Ve ilişkiden önce test yaptım silikleşmişti çatlamıştı yumurta🤲🏻 artık bekleyişe geçiyorum. Duanızı eksik etmeyin. Papatyamaviss Papatyamaviss @TASUU @bebekheyecani @imagination forever @savascii @Safransari melisaa93 melisaa93 @beyons @trueliving_ @glowb umutlubiri1 umutlubiri1 @mutluanne2779 Mervenur277 Mervenur277 D dra21 ve ismini etiketlemeyi unuttuğum diğer canlar🤲🏻
Yaa canım benim ne güzel bütün dualarım seninle kuzum inşallah hissettigin gibi olur rabbim sağlıklı gebelikler nasip etsin 😍🙏🏻

X