2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Dertli dertli ama gerçekten istemeyip oluncada zor isteyip olmayınca da biz hazır olalım dedik ama bu sefer sürpriz yumurtaların inat edeceği tuttu.

Yaa biz de 2 buçuk yıllık evliyiz hep korunduk. Kafamda hep Aralık ayında yaparız bı çocuk diye vardı sanki çat diye oluyor Aralık ayında yumurtlama günlerini değerlendiremedik. Ocak ayında gerçekten inandık dikkat ettik günlere falan ama taaa 26 gün sonra falan çatlama oldu olması gereken zaman olur herhalde diyorum da daha yeni deniyoruz ben hemen bı umutsuz

İnsallah güzel haberlerle gelirsin benim de yumurtlamadan sonra sol kasık ağrım durmadı sanki hala yumurtluyorum gibi batma ve dizime doğru ağrı oluyor kendimi çok dinlediğim için sanırım
Hepimiz öyle gelelim belli de olmaz bu işler canım belkide sürpriz yumurtan yerini yapıyordur Evrene böyle mesaj gönderelim.

sevayd bıde parol plus var onu da doktora gıdınce soracagım mutlaka , o bır tık mg fazla
Parol plus içemezsin canım kontraendike hatta tam tersi plus olanda parasetemol oranı daha düşük ama ek bir madde içeriyor ve gebelikte emzirmede güvenli değil bu söylediklerimin hepsi minoset ve minoset plusta da geçerli

Ay daha yenisin sen bi 6 ayı devir hemen stres yapma. Ben yakında 32 oluyorum o yüzden stres yapıyorum yaş 26-27 olsa inan akışına bırakırım. 1 yıl akışıma bırakarak dene ne olacakki hiç bişey kaybetmezsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…