2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar birde kan sonuclarimi gösterdim prolaktin için endokrin bölüme gideceksin emar isteyebilir dedi asistanu vardı doktorun birde estradiol hormonum yüksek çıkmış buda iyi bişey degil dedi dahiliyeden randevu al ilaç tadavisine baslayacaksin dedi korkuttu biraz beni bu 😔
Korkma canım hepsinin tedavisi var çok şükür ☺️ Hormonlarını normal seviyeye getirip devam edeceksin çalışmalara ☺️ Bende şu an o süreci yaşıyorum

İnşalalh ya şimdi geldi bir şeyler yedirdim içirdim vitamin verdim Allahım inşallah gece iyi olur nolur dua edin vallahi kaçırmak istemiyorum tam çatlama günü. Ya belki bencillik bu yaptığım ama beni en iyi siz anlarsınız ayda bir gün bugünü bekliyoruz😢 gerçi ah ah olacak olduktan sonra her türlü olur hiçbir şey bahane ya da engel olamaz ama işte yine de insan engel olamıyor kendine… @Papatyamaviss
Anlıyorum seni çokta hak veriyorum ☺️ İnşAllah geceye kadar toparlar kendini

Bende yaşamak istiyorum da. Şanssız olduğumu düşünüyorum.😅
O da bir anda hamile kalıp çocuk doğurunca bunalıma girdi bilmiyordum hemen kalıcağımı diyerek. Ah ah herkesin ayrı bi sıkıntısı var işte🙈
Benim iki komşu arkadaşta dağılmış vaziyetteler, ikisine de sürpriz olmuş. mental olarak hazır olmayınca depresyona girmişler.çocuklar yanlarında bebek arabasında uyuyor bunlar kamelyada dertli dertli sigara içiyor 😳 yuh yani emziriyorsunuz bir de dedim

İnşalalh ya şimdi geldi bir şeyler yedirdim içirdim vitamin verdim Allahım inşallah gece iyi olur nolur dua edin vallahi kaçırmak istemiyorum tam çatlama günü. Ya belki bencillik bu yaptığım ama beni en iyi siz anlarsınız ayda bir gün bugünü bekliyoruz😢 gerçi ah ah olacak olduktan sonra her türlü olur hiçbir şey bahane ya da engel olamaz ama işte yine de insan engel olamıyor kendine… @Papatyamaviss
yok bencıllık degıl kuzucum tabıkıde.sende evladınız ıcın ıstıyorsun sonucta.ama cok yaklasma sanada gecmesın.sen yedır ıcır bıde uyusun,ilaçlarınıda ıcır aksama gozu acılır ınsallah merak etme ❤

4. deneme canım 2 yıl istemedik. Bide olur falan dedik çevremizdeki herkesin ilk denemesinde oldu😅
Doktora balayı sistiti için gittiğimde bana neden korunuyorsunuz vs diye kızmıştı eşin sperm testi verdi mi ki korunuyorsunuz demişti🙈 hem yaş 29 du bak dedi ileride çocuk isteyeceksin olmayacak geleceksin bana 30 ve sonrası yaşlı gebelik bizim için demişti. Bitane de olsa yap demişti ama ben hazır değildim ne yapayım🙄
Aaa artık yaşlı gebe olacağım 😭 aman doktorlarda her şeyi çok biliyor. Bende istemedim ilk 3 yıl evliliğimin hayatımın oturmasını bekledim. İlk aylardan hamile kalıp sonra anlaşamayıp boşanan çok insan var.olan çocuğa oluyor

Kist için net bilgim yok ama doktor ameliyat sırasında yumurtalıkları besleyen damarlara zarar verirse amh düşüyor bunu bana tüp bebek doktoru söyledi. Tüp alınırken de yumurtalıklara yakın çalışırsa düşebilir. Bu yüzden tüpü aldırmayın bağlatın diyorlar bazı kişiler ama o da çözüm değil yani hastalıklı bi organin vücutta kalması da problem olabiliyor . Artık doktorun el becerisine ve bilgisine kalmış bir durum..
İşte dediğin gibi o doktora kalıyor nasıl edicek..bazı doktorlar diyor kisti almadan önce yumurtaları dondurun işte sonra düşecek diye rezerv

ah kuzum hamıslık anlayamadım daha ıkıncı kan testımı de versem daha net bellı olur sankı kuzum :KK200: kız cok degısık duygulardayım ya :KK200: dua et bana :dua: calısmalar basladımı esının durumu nasıl oldu bıtanem :) sen nasılsın daha ıyımısın :)
Yasa güzel haberler al inşallah bebegim 😍😘 evet eşim iyi şu an çok şükür bi sıkıntı yok başladık çalışmalara hayırlısı olsun hakkımızda 🙏🏻

Benim de hiç umudum yok. Hafif belim ağrıyor sadece ara ara onuda artık vücudum yapıyor diyorum. Bat a 9 günüm kaldı :KK43:
İnsallah güzel haberlerle gelirsin 🙏 benim de yumurtlamadan sonra sol kasık ağrım durmadı sanki hala yumurtluyorum gibi batma ve dizime doğru ağrı oluyor kendimi çok dinlediğim için sanırım 😔

Kızlar şimdi Saracoğlunun kitabını karıştırırken ne buldum biz yumurta çatlaması için havuç yiyoruz ya aslında sperm kalitesini ve hızını yapmak icin eşinize yedircekmisiz🤭
İlişkiden önce eşime havuç mutlaka...yemeden ilişki no bizde😂ama çatlaması için ben yemiyorum istiyorum güzel boyuta gelsin yumurta kendi çatlasın

X