2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ay daha yenisin sen bi 6 ayı devir hemen stres yapma.🥰 Ben yakında 32 oluyorum o yüzden stres yapıyorum yaş 26-27 olsa inan akışına bırakırım. 1 yıl akışıma bırakarak dene ne olacakki hiç bişey kaybetmezsin.
bencedee :) bende 33 olcam bu yıl bebısm :) elımızı cabuk tutmamız lazım dıcemde benım o kdar cok etafımda 30 yas uzerı bekar olan varkı,yenı nesıl evlenme yası 35 :KK70: onları gorunce korkum azalıyor :)

Ay daha yenisin sen bi 6 ayı devir hemen stres yapma.🥰 Ben yakında 32 oluyorum o yüzden stres yapıyorum yaş 26-27 olsa inan akışına bırakırım. 1 yıl akışıma bırakarak dene ne olacakki hiç bişey kaybetmezsin.
Ya ben her ne kadar anı yaşamanın güzel bir şey olduğunu düşünsem de hayatım hep bir plan içerisinde. Hersey planladığım şekilde ilerlesin istiyorum olmayınca da stres oluyorum 🥺 kafamda iki kişi var birisi planladığım şekilde olmadıkça canımı sıkıyor. Diğeri de dene 1 yıl daha yaşın genç neyin stresi bu bi ara olur diyor 😅 değişik duygular içerisindeyim yani yumurtlamam falan geç olunca acaba bir sıkıntım mı var diye düşünmeden edemiyorum

destinesiaa destinesiaa kızlar bende de öyle çok bir belirti yok arada kasıklarımı batma oluyor ve belim ağrıyor ama ben regli öncesi de bunları yaşadığım için çok yorumlamıyorum hamilelik için göğüslerine hiçbir belirti yok bence akıntı olayı da benim akıntım zaten hep olduğu için ben onu çok anlayamıyorum ama daha az akıntım var sanki diğer aylara göre ha bir de bacak ağrılarım benim de arada bacak ağrısı oluyor o yüzden ben de regli olacağımı düşünüyorum açıkçası
O zaman hoşgeldin regldaşım🤣🤣🤣🤣

Ya ben her ne kadar anı yaşamanın güzel bir şey olduğunu düşünsem de hayatım hep bir plan içerisinde. Hersey planladığım şekilde ilerlesin istiyorum olmayınca da stres oluyorum 🥺 kafamda iki kişi var birisi planladığım şekilde olmadıkça canımı sıkıyor. Diğeri de dene 1 yıl daha yaşın genç neyin stresi bu bi ara olur diyor 😅 değişik duygular içerisindeyim yani yumurtlamam falan geç olunca acaba bir sıkıntım mı var diye düşünmeden edemiyorum
Ya mesela sen şimdi doktora gitsen bile 1 yıl sonra gel demeye devam diyecek. ama bana doktor 3 ay dene gel dedi😂

Parol plus içemezsin canım kontraendike hatta tam tersi plus olanda parasetemol oranı daha düşük ama ek bir madde içeriyor ve gebelikte emzirmede güvenli değil bu söylediklerimin hepsi minoset ve minoset plusta da geçerli
emın olmadıgım ıcın kullanmadım bende canım mınoset plus kullanılmaz onu bılıyorum sadece normal parolumda yok bır ıkı kez bebemın surubundan ıctım :)

Ya mesela sen şimdi doktora gitsen bile 1 yıl sonra gel demeye devam diyecek. ama bana doktor 3 ay dene gel dedi😂 gerçekten akışına bırak sen ne kadar takarsan süreci o kadar uzatırsın. Keyifle keyifle yap benim gibi hızlandırılmış yapmaktansa. Gidip tahlillerinizi aklına takılan şeyleri yaptır. Sonrası akışta olsun.

Ya mesela sen şimdi doktora gitsen bile 1 yıl sonra gel demeye devam diyecek. ama bana doktor 3 ay dene gel dedi😂 gerçekten akışına bırak sen ne kadar takarsan süreci o kadar uzatırsın. Keyifle keyifle yap benim gibi hızlandırılmış yapmaktansa. Gidip tahlillerinizi aklına takılan şeyleri yaptır. Sonrası akışta olsun.
Tahlillerimi yaptırdım aslında herşey çok güzel demişti ben acele ediyorum sanırım 😅

Saol canım Allah razı olsun tabi burada tecrübelerimizi paylasalim da birbirimize faydamız olur belki.
Canım benden önce bı hasta çıktı kadın sanırım narkoz istemiş zor yürüyordu onu gorunce de kalbim çarptı bı ama eğer cektirecegin yer c kollu sistem ise narkozq felan hiç gerek yok ben narkozsuz çektirdim normol muayne gibi düşün zaten her aşamasında bilgilendiriyor hiç kasma kendini
İnşallah vardır benim doktorumda da,geçmiş olsun canım tekrardan şifa olur inşallah💕

bencedee :) bende 33 olcam bu yıl bebısm :) elımızı cabuk tutmamız lazım dıcemde benım o kdar cok etafımda 30 yas uzerı bekar olan varkı,yenı nesıl evlenme yası 35 :KK70: onları gorunce korkum azalıyor :)
Aynısı düşünüyorum. Tabiki bizimde olur olacaktır ama çetrefilli. Elimizi çabuk tutmamı düşüncesiyle zaten streste yapıyoruz o da süreci belki olacakken uzatıyor.
Bende kendimi 30 yaş üzeri bekarları görünce rahatlatmaya çalışıyorum. 😅 aslında 32 tam bebek yapma yaşı🙈 hem kafa hem vücut olarak ama rabbimde en doğurgan zamanları 20-30 yaş arasına serpiştirmiş 🙈

Çok doğru aslında hep böyle düşünüyorum yani olacak olduktan sonra hiçbir şey engel değil diyorum bunun çok farkındayım nasibimde varsa her türlü gelir diyorum ama bazen de böyle çok istediğimiz için telaş oluyoruz sanırım🥺
Ben böyle olunca düşünüyorum annelerimiz anneannelerimiz biliyo muydu sanki çatlama yumurtlama ikisinden birini değerlendiriyolarsa bilinçsiz değerlendiriyolardır😂 nasip biz sadece şansı yükseltmeye ugraşıyoruz olcagı varsa bir günde de olur🙏 yinede inşAllah aldığı serum şifa olur da akşam iyileşir gönlüne göre olur🙏

X