2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım ovülasyon da görünmüyor demişsin ya herhangi bir ilaç kullanıyor musun ya da sigara?

yok işte canım 6 aylık evliyim hiç korunmadık ama tahlilerde de sıkıntı yok ama olmadı şimdiye kadar
Bende 5 şubatda 2 sene olucak..sandımki aşılama yaparım bize hediye olur..malesef hiç kutlamıcaz bile..bizdede sorun yok canım

yıllardır siteyi üye olmadan takip ediyorum ama bu başlık ve başlığa yazanlar sayesinde üyelik aldım ve ben de bu başlığa umudum olmasa da katılmaya karar verdim hap ile korunuyorduk ama bu ay bıraktık ve ilk denememiz. Bu siteden çok şey öğrendim ama yeni yeni uygulamaya başlayacağım. Destan yazmışım affola Sat 7 Ocak, Bat 4 Şubat sevayd beni de ekler misin

Değerlerine baktırdın mı canım yakın zamanda? Çok geçmiş olsun İnşAllah yakın zamanda sağlıkla nasip olur

Değerlerine baktırdın mı canım yakın zamanda? Çok geçmiş olsun İnşAllah yakın zamanda sağlıkla nasip olur
Evet canım baktırdım. Zaten bende polikistik var. Ama bunlar sıkıntı yaratmaz sana dedi. Onun haricinde yazın başka kist olmuştu onu da bir ay ilaçla geçirdik. Biraz zayıflarsan olacak diyor aslında çok kilolu değilim ama evlendikten sonra kilo aldım. O da sanırım benim yumurtalarını kalitesizleştirdi. 4 senelik evliyim. İlk 3 yıl korundum ben de ama şimdi diyorum ki keşke korunmasaydım. Sanıyordum ki hemen olur. Olmuyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…