2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

maşallah sana maşallah cok duru bı guzellıgın var mınyonsun bellıkı bıde diyenler haklıymıs sımdı bak goruyonmu
aşkım dün yazamadım ama okudum gördüm seni sen de küçük gösteriyorsun çok da güzelsin maşallah Allah bahtımızı güzel kılsın ne diyelim

Bende sizleri yaşıtız diye tahmin etmiştim kimya bölümü mezunuyum çalışmıyorum iki kızım var ve ikisinede annelerimizin adını verdik 3yaşındaki kızım Hatice nur 2yaşındaki kızım Arzu ve evet görücü usulü evlendik 5. Yılımız gitsin zaman çabuk geçiyor

İngilizce öğretmeni canısı sen
Ben de matematik nerede görev yapıyorsunuz? Ben geçen sene atandım doğuya. Hiç batı açılmadı tercihlerimizde. Benden sonraki atamada çok açıldı. Kısmet böyleymiş tabi. Ama yaşım geçiyor ve sağlık burada zor plduğu için panik oluyorum

5. Yılımıza girdik

Canım doktor problem yok demiş ama neden büyümediğini düşünüyosunki

Ben girmedim sınava kuzu. Sınav stresi anksiyetemi tetikliyor. Bir de sınavda çok sıkılıyorum dikkatim çok dağınık özel okulda öğretmenim istanbulda. Sektör değişikliği yapmak istiyorum nasipse. Ama çocuktan sonra.

Yaaaa ben kaçırdım yaaaseni çok merak ediyorum şuanki profil fotografınada bayılıyorum

ya malesef çok olmuyor sürekli ayaktayım ben hemşireyim bugün kaç kez hızlı yürüdüm bilmiyorum
Ahahaha koyarım bidaha aşko şimdilik kalsın zaten daha burdayız pazara kadar değil mezara kadar bu tayfaaa Pregnancy Team forever

Kızlar bu iğnenin etkisi heralde 2 gün oldu vurulalı gögüs ucum fena acıyo yanıyo normal mi yaşayan var mı? yumurtlaması ayrı adeti ayrı bi ayda 5 gün iyiyim heralde

kız bende 5bucuk senelık evlıyım bak sen 5 seneye ıkıtane sıgdırmıssın helal olsun sana 3.bebişinde hayırlı saglıklı zamanda gelsın istiyorsunuz cok bekletmesın sızı ınsallah

Yaaaa ben kaçırdım yaaaseni çok merak ediyorum şuanki profil fotografınada bayılıyorum

ya malesef çok olmuyor sürekli ayaktayım ben hemşireyim bugün kaç kez hızlı yürüdüm bilmiyorum

Allah kolaylık versin canım ya.
Mümkün olduğunca dikkat etmeye çalış gerisi Allah'ın takdiri inşaallah birşey olmaz.

Ben ikinci oğlumda bilmeden hamile kalmışım o sırada büyük oglumu emziyordum sürekli kucağımda bebek arabası indir kaldır ama çok şükür birsey olmamış sonrasında da hep mecburen oğlumu kucağıma aldım vs . Sen içini ferah tut

Canım doktor problem yok demiş ama neden büyümediğini düşünüyosunki
Çünkü canım gün aşırı deniyoruz. Bu böyle yaptığım ikinci ay. Yani gün aşırı denediğim 2.ay. ve yine olmadı. Bir de ovulasyon da görünmüyor. Ondan böyle söylüyorum. Şimdi bugünden 14 çıkarırsak 19 ocakmış demek ki. Biz 18 ve 20snde deneme yapmışız. Hani kalıyordu spermler

Kizlar ovu testim siliklesmedi 3 gündür ne yapmam gerekiyor. Hergun bir tane havuc yiyorum. Hayit da mi icsem? Kist olsun istemiyorum ne yapayim? Basina boyle bisey gelip de cozumunu bulan var mi?
Bir havuç yemiştim sonra arka arkaya 2 büyük havuç yedim bir gün sonra çatladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…