2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben de evlenmeden önce İstanbul'da özeldeydim. Evlenince dedim gircem sınava pandemi de vardı oturdum çalıştım oldu şükür

Ahahaha koyarım bidaha aşko şimdilik kalsın zaten daha burdayız pazara kadar değil mezara kadar bu tayfaaa Pregnancy Team forever
Bidaha koydugunda beni etiketle
ya teşekkür ederim canım benim olacagı varsa birşey olmaz tabi ki ama işte olmadan daha kuruntu yapıyoruz ağır kaldırmıyorum işte sadece sürekli hızlı yürüyorum

Hadi bakalım kızlar gelinde açıklayın yandık gari hepimiz

Ovulasyonda görmüyorsan dediğin gibi yeteri büyüklüğe gelmiyor olabilir.yumurtlama masajı var youtubedan bakabilirsin başlaman gereken günü falan hep söylüyor bide onu deneyebilirsin

ya teşekkür ederim canım benim olacagı varsa birşey olmaz tabi ki ama işte olmadan daha kuruntu yapıyoruz ağır kaldırmıyorum işte sadece sürekli hızlı yürüyorum
Rica ederim canım.
İnşaallah hayırlısı ile vardır . Dikkat et kendine

Tamam aşkom. Sen de dikkat et yine de bebiş varsa diyerek davran. Boşver hızlı yürüme aman hiçbişe değerli değil senden ay

Ovulasyonda görmüyorsan dediğin gibi yeteri büyüklüğe gelmiyor olabilir.yumurtlama masajı var youtubedan bakabilirsin başlaman gereken günü falan hep söylüyor bide onu deneyebilirsin
Ben onlardan biraz korkuyorum canım yanlış bi şey yaparım diye yönü bile söylüyor ya biraz geriliyorum

kız bende 5bucuk senelık evlıyım bak sen 5 seneye ıkıtane sıgdırmıssın helal olsun sana 3.bebişinde hayırlı saglıklı zamanda gelsın istiyorsunuz cok bekletmesın sızı ınsallah
Amin ❤sağol canım aslında ben korunuyordum ilk aylar eşimin ailesi birde eşim isteyince bıraktım hayırlısı olsun

Sen de istesen kesinlikle yaparsın canım eminim ingilizce öğretmenini çok iyi atıyorlar biliyorsun ki yeter ki iste. İstersen her türlü desteğe hazırım ben
Yaa canımsın sağol ama kuzu ben bi ara çok güzel ders çalışıyordum. Baya düzenli sonra kem göz bir arkadaşım var. Bi gün bize geldi aa ders mi çalışıyosun ben de istiyorum ya ne güzel ben de başlicam o zaman falan dedi. Kız gitti daha da elimi sürmek istemedim. Genelde her geldiğinde evde bişe kırılırdı dedim keşke bu sefer de kırılaydı da şevkim gitmeseydi çalışmaya

Yok valla çözüm bulamıyorum
Haklısın çözülemeyen denklem resmen
Tamam aşkom. Sen de dikkat et yine de bebiş varsa diyerek davran. Boşver hızlı yürüme aman hiçbişe değerli değil senden ay
Of çok üzülüyorum ya elimde değil bir anda böyle yapıyorum sonradan aklıma geliyor
Rica ederim canım.
İnşaallah hayırlısı ile vardır . Dikkat et kendine
sağol kuzum amin

Gel anam gel almaz mıyız seni aramıza aşk olsun duamız seninle inşallah hamişsindir

Kızlar Allahım hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın Pazartesi geceye doğru kan vermiştim hatırlarsanız 1.20 çıkmıştı yani negatif onda 7 gün vardı şimdi 4 gün kaldı belirti olarak sadece sağ kasık ağrısı bel ağrısı var hamilelik belirtisine yormak istemiyorum psikolojim bozuldu çünkü ama dün gece resmen sağ kasığımın ağrısından uyuyamadım tek bu belirtiyle öğrenen de var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…