2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben girmedim sınava kuzu. Sınav stresi anksiyetemi tetikliyor. Bir de sınavda çok sıkılıyorum dikkatim çok dağınık🤣🤣 özel okulda öğretmenim istanbulda. Sektör değişikliği yapmak istiyorum nasipse. Ama çocuktan sonra. 🤭
Ben de evlenmeden önce İstanbul'da özeldeydim. Evlenince dedim gircem sınava pandemi de vardı oturdum çalıştım oldu şükür 🙏

Ahahaha koyarım bidaha aşko şimdilik kalsın zaten daha burdayız😂 pazara kadar değil mezara kadar bu tayfaaa♥️ Pregnancy Team forever🤣😂
Bidaha koydugunda beni etiketle💓
Allah kolaylık versin canım ya.
Mümkün olduğunca dikkat etmeye çalış gerisi Allah'ın takdiri inşaallah birşey olmaz.

Ben ikinci oğlumda bilmeden hamile kalmışım o sırada büyük oglumu emziyordum sürekli kucağımda bebek arabası indir kaldır ama çok şükür birsey olmamış sonrasında da hep mecburen oğlumu kucağıma aldım vs . Sen içini ferah tut 🌸
ya teşekkür ederim canım benim❤️ olacagı varsa birşey olmaz tabi ki ama işte olmadan daha kuruntu yapıyoruz ağır kaldırmıyorum işte sadece sürekli hızlı yürüyorum

Çünkü canım gün aşırı deniyoruz. Bu böyle yaptığım ikinci ay. Yani gün aşırı denediğim 2.ay. ve yine olmadı. Bir de ovulasyon da görünmüyor. Ondan böyle söylüyorum. Şimdi bugünden 14 çıkarırsak 19 ocakmış demek ki. Biz 18 ve 20snde deneme yapmışız. Hani kalıyordu spermler 😂
Hadi bakalım kızlar gelinde açıklayın yandık gari hepimiz😂

Çünkü canım gün aşırı deniyoruz. Bu böyle yaptığım ikinci ay. Yani gün aşırı denediğim 2.ay. ve yine olmadı. Bir de ovulasyon da görünmüyor. Ondan böyle söylüyorum. Şimdi bugünden 14 çıkarırsak 19 ocakmış demek ki. Biz 18 ve 20snde deneme yapmışız. Hani kalıyordu spermler 😂
Ovulasyonda görmüyorsan dediğin gibi yeteri büyüklüğe gelmiyor olabilir.yumurtlama masajı var youtubedan bakabilirsin başlaman gereken günü falan hep söylüyor bide onu deneyebilirsin☺️

ya teşekkür ederim canım benim❤️ olacagı varsa birşey olmaz tabi ki ama işte olmadan daha kuruntu yapıyoruz ağır kaldırmıyorum işte sadece sürekli hızlı yürüyorum
Rica ederim canım.❤️
İnşaallah hayırlısı ile vardır . Dikkat et kendine 🌹

Tamam aşkom. Sen de dikkat et yine de bebiş varsa diyerek davran. Boşver hızlı yürüme aman hiçbişe değerli değil senden ay☺️

Ovulasyonda görmüyorsan dediğin gibi yeteri büyüklüğe gelmiyor olabilir.yumurtlama masajı var youtubedan bakabilirsin başlaman gereken günü falan hep söylüyor bide onu deneyebilirsin☺️
Ben onlardan biraz korkuyorum canım yanlış bi şey yaparım diye 🙈 yönü bile söylüyor ya biraz geriliyorum

kız bende 5bucuk senelık evlıyım bak sen 5 seneye ıkıtane sıgdırmıssın helal olsun sana :KK70: 3.bebişinde hayırlı saglıklı zamanda gelsın istiyorsunuz cok bekletmesın sızı ınsallah :dua:
Amin ❤🙏sağol canım aslında ben korunuyordum ilk aylar eşimin ailesi birde eşim isteyince bıraktım hayırlısı olsun

Sen de istesen kesinlikle yaparsın canım eminim ☺️ ingilizce öğretmenini çok iyi atıyorlar biliyorsun ki ☺️ yeter ki iste. İstersen her türlü desteğe hazırım ben ☺️
Yaa canımsın sağol ama kuzu ben bi ara çok güzel ders çalışıyordum. Baya düzenli sonra kem göz bir arkadaşım var. Bi gün bize geldi aa ders mi çalışıyosun ben de istiyorum ya ne güzel ben de başlicam o zaman falan dedi. Kız gitti daha da elimi sürmek istemedim. Genelde her geldiğinde evde bişe kırılırdı🤣 dedim keşke bu sefer de kırılaydı da şevkim gitmeseydi çalışmaya🤣

Yok valla çözüm bulamıyorum 😅
Haklısın çözülemeyen denklem resmen😂
Tamam aşkom. Sen de dikkat et yine de bebiş varsa diyerek davran. Boşver hızlı yürüme aman hiçbişe değerli değil senden ay☺️
Of çok üzülüyorum ya elimde değil bir anda böyle yapıyorum sonradan aklıma geliyor🤦🏻‍♀️
Rica ederim canım.❤️
İnşaallah hayırlısı ile vardır . Dikkat et kendine 🌹
sağol kuzum amin🤲

Merhaba kızlar. Üşenmedim ve şu mesajların hepsini okudum. Birbirinize çok güzel destek oluyorsunuz beni de aranıza alın ☺️ ben de bir kimyasal gebelik geçirdim üzerinden bir sene geçti tam. Peşine hamile kalamadım.tabi ki günden güne ben de ağlıyorum. Modum sürekli düşüyor. 31 Ocak battı. Ama olmadım. O gün test yaptım bi şey çıkmadı. Kendime süre verdim cumaya dek. Cuma tekrar test yapcam. Nolur bana da dua edin 🙏
Gel anam gel almaz mıyız seni aramıza aşk olsun duamız seninle inşallah hamişsindir🤲🏻

Kızlar Allahım hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın 🙏🙏 Pazartesi geceye doğru kan vermiştim hatırlarsanız 1.20 çıkmıştı yani negatif onda 7 gün vardı şimdi 4 gün kaldı belirti olarak sadece sağ kasık ağrısı bel ağrısı var hamilelik belirtisine yormak istemiyorum psikolojim bozuldu çünkü ama dün gece resmen sağ kasığımın ağrısından uyuyamadım tek bu belirtiyle öğrenen de var mı 🥹

X