2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Marta kalan arkadaşlar lütfen üzülmeyin adet olmamız bile mucize Kendinizi motive edin. Çok üstüne düşmemeliyiz sanırım. Akışına bırakmalıyız. Ve bebek yerine ilginizi başka yöne çekin. Mesela ben de deneyeceğim artık ama salmış bir şekilde. İlgimi tatile yönlendiricem. Nerede tatil yaparım nasıl ne kadar harcarım vs. Akışına bırakan ve hamile kalan çoğu arkadaşımız hala bu grupta unutmayın. Kitap okuyun dizi izleyin tatil planı yapın. Sonra plansız bebiş çıksın gelsin tatil iptal olur

30 bence psikolojik bir sınır bir atlatayim öyle düşünmem belki ama 20 li sayilardan 30 lulara geçmek biraz zor olacak
kuzum ben 30 yasıma gelmeyı cok ıstıyorum psıkoljık mı bılmem ama 30 yasında sankı hersey degıcek dunayaya bakıs acım kendıme saygım falan gıbı hıssedıyorum

Ben de yaza tatil yeri araştırayım güzel fikir. Zaten okul açılacak şimdi. Öğretmenim. En kötü yaza bırakıyorum. Ama ben de 30um

Arkadaşlar bugün işte o kadar yoruldum ki bileklerim sızlıyor ayaklarım acıyor belim ağrıyor sürekli bir koşturma halindeydim inşallah bebek varsa da etkilememişimdir onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…