2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aynen bende pazar akşamı tartıya çıkınca acil diyete girdim. Bence sende çık tartıya moralin bozulsun sonra o istekle düzenini değiştirirsin
Hamilelik planlı olunca öncesinde kilo veririm kilo vermeden gebelik düşünmek yok demiştim veremeyince saldım
Hareketsizlik en büyük etken ya hava da soğuk olunca hiçbir şey yapmak gelmiyor valla içimden

Kıtlık psikolojisine girmiş olabilirsin. Bende de oluyor bazen sonra diyorum ki aç kalıyım nolacak ölmem ya yemezsem diyorum su içiyorum elma yiyorum geçiyorum.bir de yediğim şeyi önemsemeden yersem üzerine doğru vücudumu eğmezsem ya da ilgimi vermeyip bekleyerek yersem çok daha az yemek ile doyduğumu farkettim

Belkide olabilir.. benim sorunum dışardan çok yemek yiyiyoruz biz o kadar düzensizki beslenmem mesela akşam üstü 4-5 gibi bi pizza yiyiyorum bidaha hiç bişey yok ertesi gün normal kahvaltı yapıyorum akşam ev yemeği ertesi gün yine dengesiz beslenme. O yüzden zaten bu kadar kilo aldım

İnan hepimiz öyleyiz Ama oturmak bize bol hacimli popişlerden başka bir şey kazandırmıyor
Evden çalışmadan önce en azından yürürdüm işe falan, şimdi öğlen bir cikayim diyorum önce şu işi bı halledeyim sonra çıkarım diyorum akşam oluyor zaten hep otur otur tüm günüm

Sevindim senin adına canım. Ben önceden zayıftım zamanla nerdeyse 20 kg aldım ve şuan 78 kiloyum şu 8 kiloyu bir versem devamınıda yavaş yavaş vermeye çalışıcam ama yok iradem 0
Al benden de o kadar polikistik haber var bende evlendikten sonra 15 kilo aldım hızlıca onları vermeye çalışıyorum işte ama bulunduğun kilonun yüzde beşini bile versen çok iyi oluyor sağlık için

Al benden de o kadar polikistik haber var bende evlendikten sonra 15 kilo aldım hızlıca onları vermeye çalışıyorum işte ama bulunduğun kilonun yüzde beşini bile versen çok iyi oluyor sağlık için
Evet banada hafif yumurta tembelliği dedi doktor birazcık versem çok iyi olacak. Göbek bölgemdeki yağ fazlalığı yumurtalıklar için iyi değilmiş

Pizza ye tabiki canının istediğini ye ama düzenli saatlerin olsun.haftada 1 dışardan yiyip kalanını ev yemeği yersen yanında salata yada yoğurtla.bir de porsiyonuna dikkat edersen yeter bence Haftada 3-4 günde yarım saat spor yaptın mı oldu bu iş

Hevesleniyorum böyle inşallah yapabilirim ya

Evden çalışmadan önce en azından yürürdüm işe falan, şimdi öğlen bir cikayim diyorum önce şu işi bı halledeyim sonra çıkarım diyorum akşam oluyor zaten hep otur otur tüm günüm
Bende evden çalışıyorum sürekli çizim yapıyorum ama günde 1 saatimi ayırıp spor yapıp duş alıp kahvemi yapıp tekrar oturuyorum bilgisayarın başına Her gün değil 4 gün yapmak yeterli. Hızla kilo kaybedeceksin

Bunu kış gelmeden yapıyordum insan kendini daha enerjik daha zinde hissediyor, kış niyeyse nefretim oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…