2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bende bir düzen yok. Öğretmenlik yapıyordum işi bıraktım ne uyku düzeni ne yeme düzeni kaldı bide beta bloker kullanıyorum oda kalp atışını yavaşlattığı için kilo vermede zor oluyor
Bende de hareket yok kış olunca bı de hiç takmıyorum yiyorum

Bende bir düzen yok. Öğretmenlik yapıyordum işi bıraktım ne uyku düzeni ne yeme düzeni kaldı bide beta bloker kullanıyorum oda kalp atışını yavaşlattığı için kilo vermede zor oluyor
Elçin Demirel var YouTube’da onun videolarını uygularsan hem hareket olur hemde biraz beslenmeye dikkat edince kilo vermek kolaylaşır tavsiye ederim

İlacın içeriğini bilmiyorum ama İnşAllah önemli bir şeyin yoktur

Teşekkür ederim bakacağım. Anksiyetem var kendi kalp atışımı hissedince daha çok panik yapıyorum o yüzden bu hapı içiyorum manyağım yani

Spora başladım 1 ay gittim çok güzeldi spor salonu kapandı gerçi 1 ayda 1 kg veremesim o ayrı konu ama güzel enerji vermişti. Ben hapı içmemeyi deneyeceğim bakalım
Aslında sıkılaşmak önemli olan, yağ kutleni kas kütlesine cevirdigin zaman aynı kiloda dahi olsan daha sıkı daha zayıf görünüyorsun

Çok hızlı sonuç beklemeden vazgeçmeden devam etmeliyiz
Ah ah o kadar aceleciyim ki sanki 2 günde 5 kg vericem tartı üstünden inmem bulucam bi yolunu inşallah böyle olmayacak nasıl alıştım bu kadar yemek yemeye bilmiyorum önceden aç olduğumu unuturdum öyle geçerdi yemezdim ama şimdi aç kalıcam diye korkuyorum resmen

Evet en azından bi detoks çayı falan içerdim şimdi onu da yapamıyorum moralim bozulduğu için tartıya da çıkmıyorum ilk defa gördüğüm kilolara geldim hayırlısı diyorum artık
Aynen bende pazar akşamı tartıya çıkınca acil diyete girdim. Bence sende çık tartıya moralin bozulsun sonra o istekle düzenini değiştirirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…