2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben eskiden yanıma bı kase alirdim yemeklerin suyunun yüzeyinden yağı alıp ayiklardim şimdi ekmek baniyorum 😂😂😂
Eşin mi alıştırdı acaba 🥲 ben de eskiden çok zayıf değildim ama iyiydim yani ama hep dikkat ederdim jelibon falan öcü gibi gelirdi ağzıma sürmezdim cips kola çok çok nadir onda da binbir pişmanlık ki doğrusu da o ama şimdi hepsiyle kankayım 😂 iki paket değil de bir paket cips yedim diye sevinir oldum beni eşim bozdu ama 😂

Sevindim senin adına canım. Ben önceden zayıftım zamanla nerdeyse 20 kg aldım ve şuan 78 kiloyum şu 8 kiloyu bir versem devamınıda yavaş yavaş vermeye çalışıcam ama yok iradem 0
Ben de doğum kontrol hapını bırakınca rahat 8 kilo aldım 61 kilo oldum doktor zayıfla demişti ben de bu ay bir gün tek öğün yedim(aralıklı oruç muhabbeti de olabilir) diğer gün istediğimi yeyip spor yaptım (kalori açığı yarattım) işe yarıyor gibiydi.Hatta gebelik oluştu belki işe yaradı belki tesadüf oldu ama tavsiye ederim hareket gerçekten bereket vücut için😊

Eşin mi alıştırdı acaba 🥲 ben de eskiden çok zayıf değildim ama iyiydim yani ama hep dikkat ederdim jelibon falan öcü gibi gelirdi ağzıma sürmezdim cips kola çok çok nadir onda da binbir pişmanlık ki doğrusu da o ama şimdi hepsiyle kankayım 😂 iki paket değil de bir paket cips yedim diye sevinir oldum beni eşim bozdu ama 😂
Eşim de ben de zayiftik hatta kilo almaya çalışıyorduk ilk tanıştığımızda 😂 şimdi de vermeye çalışıyoruz 😂😂

Vücudun artık gebeliği tanıdığı için daha kolay oluyormuş canım ☺️ İnşAllah yakın zamanda hamile kalacaksın. Kimyasal yaşayıp 2 3 ay içinde tekrar sağlıklı gebelik yaşayanlar oldu burada da
Ya inşallah öyledir çok kötü oldum bir günde sevinip bir günde dünyam başıma yıkıldı 🥹

X