2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hoşgeldin canımmm

Yaa inşallah doğrudur ve sağlıkla da devam eder . Benim de iki sene oldu bir kere bile pozitif görmedim daha Allah büyük. Sabah haber ver bize de

Yaa inşallah doğrudur ve sağlıkla da devam eder . Benim de iki sene oldu bir kere bile pozitif görmedim daha Allah büyük. Sabah haber ver bize de
Rabbim bir bekleyiş içinde olanlara beklediğini nasip etsin inşallah en hayırlı zamanda hep dua ediyorum buradaki bütün bayanlar için de Rabbim en hayırlı zamanda evlatlarımızı sağ Salim kucağımıza almayı nasip etsin...

Bende diyetisyenden çıkıp lokmacıya gitmiştim zamanında baştan belliymiş yapamayacağım ama yapmam lazım en azından bi 7-8 kilo vermem gerek yumurtalıklarım için
Canım en basit örnek de benim 90 kiloydum yumurtlama görmek nerdeee zayıfladım çok olmasa da 8 kilo falan verdim yumurtlama görmeye başladım

Bende diyetisyenden çıkıp lokmacıya gitmiştim zamanında baştan belliymiş yapamayacağım ama yapmam lazım en azından bi 7-8 kilo vermem gerek yumurtalıklarım için
Bende hamile kalmadan 3 5 kilo vereyim istiyorum. Sanki hemen kalacağımda
Aynen yumurta kalitesi için de çok önemliymiş kilo vermek

Canım en basit örnek de benim 90 kiloydum yumurtlama görmek nerdeee zayıfladım çok olmasa da 8 kilo falan verdim yumurtlama görmeye başladım
Sevindim senin adına canım. Ben önceden zayıftım zamanla nerdeyse 20 kg aldım ve şuan 78 kiloyum şu 8 kiloyu bir versem devamınıda yavaş yavaş vermeye çalışıcam ama yok iradem 0

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…