2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Farklı yerde verdiysen değer değişmiş olabilir mi canım
Canim aynı yerde mi yaptırdın bence bir kan daha ver. Kimyasaldan anlamam açıkçasi ama umarım sağlıklı bir gebeliktir
Aynı yerde mi verdin?
Ayni hastanede mi yaptirdin ?
Canım stres olma lütfen, testini tekrarla bir gün sonra betanın tekrar yükseldiği görülmüştü bu forumda.

SeptembeRose canım benim Farklı yerde mi verdin aynı yerde mi , nolur üzülme Rabbim hayırlısını versin inşallah hakkında en güzeliyle
Aynı yerdi kızlar ama ikincisinde cihaz arızasından dokayı geç açıklandı. Net sonuç sanırım cumaya belli olur

Siz rotayı Kayseri yapın bence Erciyes’e merkezden ulaşım çok kolay
Kuzum sivasda arkadaşlarımız var farklı gezi planlarımız olduğu için orayı tercih ettik. Normalde gidip kayak merkezindeki otelde konaklayacaktık ama ulaşıma çözüm bulamadılar sinir olduk şimdi merkezde konaklayıp tur şirketiyle günü birlik kayağa gitmeye karar verdik

Canım benim yedinci günde hiç bişey belli olmaz ki
Bikaç gün daha dayan parolla geçiştirmeye çalış Allah büyük bu emeklerimizin karşılığını inşallah en kısa zamanda alacağız

Dişim agrıyor yüzüm agrıyor ıkı gundur migrenım tutuyor resmen depresyona gırdım .herseyı ertelıyoruz saglıgımızı ertelıyoruz ya pozıtıfse dıye ama malesef yani hep boşa.
Aynısını bende dün düşündüm mantar baslangıcı gibiydim fitil koyacaktım koydum sonra cok korktum bebeğe zarar gelirse diye sonrada düşündüm her ay aynı olay pozitifi beklemek ne kadar zor

Belki de dediğin gibi olur canım. Aşılama da belli ki seni strese soktu çok ağrı çektin kasıldın ondan dolayı tutmadı belki. Şimdi rahat bir şekilde değerlendirmeleri keyifli hale getirerek dene bu ay da İnşAllah beklediğimiz ay bu aydır

Bende düşünüyorum diyorum herhalde hissederdim

Bence benim doktorum iyi diğil ve ya olmadı sadece..İn şa Allah canım artık stres yapmadan devam edicem

Bugun dayanamayıp test yaptmama negatıf tabıkı7.gun.umudum yok ama nedense.cogu zaman cok umutlu oluyodm bu ay kendım ıcın nedense umutsuzum. D dra21
7 diyorsun kız 7 cıkmaz zaten okadar cok yabancıların test surecını ızledımkı melisaa93 senın attıgından sonra kara batak gıbı, 7.gunde goren olmadı hıc

MaşAllah darısı haftaya keseye kalp atışına olsun bulantı olmasındansa iştah artması daha iyi bence şanslısın yok canım benim kimyasal olmadı yaklaşık 3-5 aydır deniyoruz her zaman değerlendiremedik yatılı misafir vs. Adet düzensizliğim vardı doktor ilaç ve çatlatma iğneyle denedi bu ay bakalım. Dua et banada lütfen

Özür dilerim, yanlış hatırlamışım
Hadi bakalım inşallah bu ay Rabbim nasip eder. İnşallah hayırlısı ve sağlıklısı olsun

Ay ben de deli gibi izlerim YouTube ana sayfam o videolarla dolu aramalara da ingiliççe yazarım yabancılarınki çıksın diye Türkler 10 saat konuşuyor
turklerınkını ben sevmıyorum ısedıkelerı ıdrarı bıle gostermıyolar testlerıde cok gostermıyolar sadece bla bla anlatıyolar bende o günden sonra ingiliççe arattım 10 tane izlemişimdir bitane kadın vardı starbucksun kabına ısemıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…