2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Normal bir ilişki ile aynı değil elbet.
Fakat tüp bebek gibi olasılığı yüksek değil, evet. Aklına , kalbine nasıl sinerse öyle yol al 🥰 İnşallah hiç birine gerek kalmaz 🤲
Sen hamiştin sanki değil mi?😊 nasıl gidiyor süreç belirti yaşıyo musun bebişi görebildiniz mi🥰

cok cok sılık bı cızgı degıl var gıbı canım
İnşallah vardır dediğinğz gibi çok silik değil ama ilk gebeliğim olacak kısmetse her şeyi sıfırdan burdan öğrendim çok cahilmişim meğer o yüzden temkinli olup ümitlenmek de çok istemedim silik olup negatif olan okuyunca forumda sevinemedim bile hayırlısıyla kalır inşallah benimle 🥰🥰🤲

Hanımlar benim dün regl başladı 5 gün sürüyor biter bitmez 6.günü Ovülasyon testine başlamam gerekiyor değil mi bide kaç gün boyunca Ovülasyon testini yapmaya devam edicem biraz bilgilendirirmisiniz çok sevinirim

Sen hamiştin sanki değil mi?😊 nasıl gidiyor süreç belirti yaşıyo musun bebişi görebildiniz mi🥰
Ben beklenen adetin birkaç gün öncesinde ve birkaç gün sonrasında belirti yaşadım. Adet olacakmış gibi alt karın ağrım vardı ve biraz göğüs hassasiyeti. Ancak şiddetli değildi. Sonra belirtiler geçti.🙄
Sadece iştahım çok açıldı. Sürekli yemekteyim. Pek bir fark yok bir ay önceki halimle yani şuan🫣
Birkaç kere kan tekrarladım, düzenli yükseliş var. İlk muayeneme henüz gitmedim. Haftaya gideceğim. Kese+bebek+kalp atışı duysak tabi daha kesinleştirmiş olacağız. Bekliyoruz.
 Hayırlısı bakalım 🙂🤲

Seninde kimyasal olmuştu sanırım ? Kaçıncı haftada oldu ?

Hepinize teşekkür kızlar..ağladım ve dedim kendime alış artık sen hiç bir zaman kolayca hiç bir şeyi elde etmedin ve ben biliyordum çocukta zor olucağını hiss etmiştim ama sonu güzel olucak onuda biliyorum🙌🏻Bir bir cevab yazmıyorum kızlar toplam olarak deyim iyiki önceden kendimi hazırlamıştım..çünkü ben hamileyken hiç kasık bel karin ağrısı yaşamadım..hep adet öncesi oluyor..bu defada ağrı olunca dedimki olmadı..he birde erken gebelik testlerde hafif çizgiyi birde umursamıcam..koyu olucak varsa var yoksa yok at çöpe.Bir nece ay arı sütünü denemek istiyorum belki bu gün sipariş edicem..evde jelde ovu testide var..bu kadar belki olur🙌🏻

5i gösteriyor uyugulama batı ama ben dün yine sinir krizi geçirdim, kontrol edemiyorum bi türlü varsa da düşmüşdür o stresle...
Haydaaa öyle bir dedin ki gün aşırı kriz geçiriyormuşsun gibi 😂😂 hiç bir şey değmiyor ama bunu işte kendimize zararı dokununca anlıyoruz hele de kriz geçirecek kadar. Yani Allah bilir tabi sıkıntını ama senden önemli değildir illaki ❤️❤️

SeptembeRose SeptembeRose canım benim Farklı yerde mi verdin aynı yerde mi , nolur üzülme Rabbim hayırlısını versin inşallah hakkında en güzeliyle 🤲🏻

Hanımlar benim dün regl başladı 5 gün sürüyor biter bitmez 6.günü Ovülasyon testine başlamam gerekiyor değil mi bide kaç gün boyunca Ovülasyon testini yapmaya devam edicem biraz bilgilendirirmisiniz çok sevinirim
Canım sat bat düzenliyeyim o zaman bu aydasın yine de 😍 6 7 8 inde başlamak uygun tabi akıntını da kontrolle birliktr

Bugun dayanamayıp test yaptm🫣ama negatıf tabıkı😊7.gun.umudum yok ama nedense.cogu zaman cok umutlu oluyodm bu ay kendım ıcın nedense umutsuzum. D dra21
Dişim agrıyor yüzüm agrıyor ıkı gundur migrenım tutuyor resmen depresyona gırdım .herseyı ertelıyoruz saglıgımızı ertelıyoruz ya pozıtıfse dıye ama malesef yani hep boşa.

Aşkım dur hele bir yerleşsin bir hcg salsın 7. Gün test yapılır mı😃😁 son ikiye kadar bekle en az
Aman ne bılem😊depresyona gırdım dun ıse bıle gelemedım aşırı basım agrıyordu.diş bı yandwn baş bı yandan,sırf o varsa dıye fılmde cektıremıyorum mıgren ılacımıda alamıyorum:KK43: bosa cıkıyo ya sonunda ona uzuluyorum.olsa hıssederdım heralde ya umudum hıc yok nedense

X