2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kocişimi bulsam koşacam da işte, işte gariban zaten akşam geldğinde de yapamayız benim oğluşun uyuması gece 2 2.5 buluyor artık kısmetten öte yol yok
oğlusuna don ve dekı sen burda cızgı fılm ızle ben mutfagı toplayacagım babsıda bende tuvalete gıdıyorum desın o işi cozun 10 dk da benım ısleyen taktık

Kocişimi bulsam koşacam da işte, işte gariban zaten akşam geldğinde de yapamayız benim oğluşun uyuması gece 2 2.5 buluyor artık kısmetten öte yol yok
Hiç belli olmaz senin koca asker değil mi keskin nişancı sayılır bak Papatyamaviss e meğer keskin nişancı oymuş tek atışta gol attı

Ağlattın beni de senin için en güzelini diliyorum

oğlusuna don ve dekı sen burda cızgı fılm ızle ben mutfagı toplayacagım babsıda bende tuvalete gıdıyorum desın o işi cozun 10 dk da benım ısleyen taktık
Geçen onu yaptık aşırı streslendik ya odaklanamadık yapalım bitsin geldi olay iyice sinirlerim bozulmuştu. Biz de dedik geç olsun güç olmasın

Hiç belli olmaz senin koca asker değil mi keskin nişancı sayılır bak Papatyamaviss e meğer keskin nişancı oymuş tek atışta gol attı
benımkı cene konusunda tam bır taramalıdır ıkı ılıskı oldu kız 24 saat ıcınde soylede bısey var bıde bı o ılıskıden 14 gun once ıdı son ılıskkımız bıanda adet olusum hastalık derken uzadı da uzadı oyle bır hasretle kavustukkı

Geçen onu yaptık aşırı streslendik ya odaklanamadık yapalım bitsin geldi olay iyice sinirlerim bozulmuştu. Biz de dedik geç olsun güç olmasın
he bıraz oyle oluyo bende hıc bısey anlamıyorum maksat kocayı memnun etmek oluyor onu yaptgımız zaman

canım valla bende pikten 8 saat sonra değerlendirdim ne yapayım yani ikimizde çalışıyoruz eldeki imkanlar ama bence iyi çatlasa bile yakalarsın

Kızlaaaaaaaaaar aha da pik. Napcam şimdi gece saat 2-3 gibi olur ilişki. Yani 9-10 saat sonra. İdeal midir ay heyecanlandım
Aa süper bence ideal zaten sabah tam pik değildi yeni oldu demektir.12-24 saat pik kalıyo zaten.çatlamayı da takip edersin o günde ilişki olursa ,duamız belli çok aminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…