2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

7 diyorsun kız 7 cıkmaz zaten okadar cok yabancıların test surecını ızledımkı melisaa93 senın attıgından sonra kara batak gıbı, 7.gunde goren olmadı hıc
amaan ne bılem canım hastayımya psıkolojım bozuldu,ılacta ıcemeyınce,dun ıse gelemedım düşün yanı,duzelırım ınsallah bıkac gune.sureklı koca pesınde koş yumurtlamadıydı degerlendırmeyd vıtamındı fındıktı fıstıktı sıkıldım vallaha,hayılırısı olsun bakalım,varsa pazar gunune cıkar zaten kı oldugunu hc sanmıyorum,pazartesı diş filmi çekilcem

Öyle hemen yelkenleri suya indirmek yok kızarım bak ama migren konusunda seni en iyi ben anlarım canım arkadaşım inşallah iyi olursun

Ahahah yıkayıp kullananlardan demek ki

3 dongudur ovulasyonu takıp ettım ya pıkten 11 gun sonra adet oluyorum ben.luteal fazım cok kısa degılmı kızlar sızce?

Bugun dayanamayıp test yaptmama negatıf tabıkı7.gun.umudum yok ama nedense.cogu zaman cok umutlu oluyodm bu ay kendım ıcın nedense umutsuzum. D dra21
Bu ay sen ben D dra21 üçümüz de umutsuzuz desene. Üzülmeyin kardeşlerim. Allah geciktiriyorsa güzelleştirecektir. Hep olumlu düşünün. Adeti bekliyorum ama artık üzülmicem siz de üzülmeyin

Zor bir anımda bana kendini topla demiştin şimdi de ben sana diyorum Her şey çok güzel olacak şu anda çabalamamız gerekiyor. Vazgeçmezsen amacına ulaşabilirsin İnşAllah ağrıların geçer ve kendini daha iyi hissedersin

Kızlaaaaaaaaaar aha da pik. Napcam şimdi gece saat 2-3 gibi olur ilişki. Yani 9-10 saat sonra. İdeal midir ay heyecanlandım

Eklentiler

• C3E88E7D-A801-47FF-A90F-DFCE30EA060C.jpeg
    114,3 KB · Görüntüleme: 48
  • 3F442B96-0A3F-42E9-AED5-3E6E33463AB9.jpeg
    172,7 KB · Görüntüleme: 50
  • 068F2A71-B56B-467B-AF44-E84A7CFF8889.jpeg
    199,4 KB · Görüntüleme: 49
  • 8F23171A-D81F-4891-86C3-F5E7221D2646.jpeg
    23,2 KB · Görüntüleme: 47
3 dongudur ovulasyonu takıp ettım ya pıkten 11 gun sonra adet oluyorum ben.luteal fazım cok kısa degılmı kızlar sızce?
Pik demek yumurtlama yakın demek, ne zaman çatladığı önemli yani silikleştiği bence kuzum iki gün sonra da çatlayabilir piki baz almamak gerek bence. Adet tarihi için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…