2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Garanti zaten bu hayatda hiç bir şeye yok canım hiç bir şeye yani gerçekten..aşılama benim için normal ilişkiden hiç bir farklılığını görmüyorum bir tek sperm yıkanıyor..ve + aşılama oluyorsun sonra bu kadar ağrıyla diyorki gün aşırı ilişki..ben en son ilişkide ağladım ağrıdan ve dedim tutmasa birde yapmam..birde benim karşıma çık doktorlar gercekten aşılamaya sıcak yaklaşmıyorlar..sonuçta para alıyor diye bilirki gel ikincini yapayım ama bana diyorlar git güzel yumurtaların varken tüp bebek yap..tutub tutmaması Allahın elinde..ama ben tüp bebeğe daha çok inanıyorum..evet çok masraflı zaten benim bu kadar uzatmağımın sebebi en çok bu..ama olmayınca olmuyor.
Normal bir ilişki ile aynı değil elbet.
Fakat tüp bebek gibi olasılığı yüksek değil, evet. Aklına , kalbine nasıl sinerse öyle yol al 🥰 İnşallah hiç birine gerek kalmaz 🤲

Kızlar sol kasıgım mı dıyım yumurtlagım mı dıyım asırı cok fazla sancı gırıyor daha doğrusu bıcak saplanması gıbı yerımden hoplatıyor noluyor boyle

Kızlar merhaba bu sabah yaptığım erken gebelik testim bu şekilde üstün körü çekmişim biraz heyecandan odaklamamışım bile var gibi değil mi daha önceleri kuruma çizgisi bile göremiyordum ama burda okuduğum kadarıyla silik çizgi yanıltadabiliyormuş o yüzden ne düşüneceğim i bilemedim testim liboquick ultra erken gebelik güvenebilir miyim?

Eklentiler

• IMG_20230201_130824.jpg
    IMG_20230201_130824.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 81
Bu arada adet oldum ben..çok yoruldum çok yıprandım
Ağla biraz rahatla.. ben test gününden önce yapmaya başlamıştım negatif çıkınca kendimi adete hazırlamıştım. Biz ne yapsak da sonuç değişmiyor canim ağla ama stres yapma. Çok şükür imkan var sağlığımız yerinde daha başka tedaviler deneriz biraz toparlandiktan sonra en doğru kararı vereceğini biliyorum ♥️

Canım benim inşallah hayırlısı olsun ben bu ay griptim çok bir değerlendirme şansı olmadı sadece 21 de sulu akıntı vardı 22 sını değerlendirdim o kadar antibiyotik geciktirdi diye düşünüyorum
Evet cnm Bnımde eskiden antıbıyotık geciktirirdi
Bnde grıp oldum bu ay
Grıp hapı içtim

Kızlar merhaba bu sabah yaptığım erken gebelik testim bu şekilde üstün körü çekmişim biraz heyecandan odaklamamışım bile var gibi değil mi daha önceleri kuruma çizgisi bile göremiyordum ama burda okuduğum kadarıyla silik çizgi yanıltadabiliyormuş o yüzden ne düşüneceğim i bilemedim testim liboquick ultra erken gebelik güvenebilir miyim?
Var gibi duruyor canım🙏

cok cok sılık bı cızgı degıl var gıbı canım

Bendee görüyorumm😍😍😍

Bariz görünüyor canım inşallah yanıltmaz sağlıkla da devam eder🤲

X