2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hanimlar ben bu vucud ısı islemini anlamadim🤦‍♀️ normalde akşamlari ölcuyordum 36.5, 36.2 gibi cikiyordu sabah uyaninca yapmaya başladim pazar gunu 35.1 cikti pazartesi 35.8 bugun ise 35.9 cikti ve pazar gunu yumurtladigima eminim 2 gun suren yoğun akintim oldu bugun ise opak hale gelmeye başladi kafam karisti.

Yaa 😍 darısı bizlere inşallah ya. Ben şimdi koldan mi göbekten mi devam edeyim şaşırdım valla 🤦🏼‍♀️
Amin.Ben kendime göbekten yaptım koldan sanki düşünüyorum etkili olmuyor ama hamile kalmak bu şans..bu kadar iğneyle yumurtam oldu ama neqatif..arkadaş ama 1 yumurtayla hamiş oldu

İkinci aşılamayı yapmam canım..eskiden fiyatlar aşılamada uçuk diğildi..şimdi hem fiyatlar uçmuş hemde doktorum diyor tutma şansı çok az..hiç unutmam en sevdiğim bir doktor..o bana demişti eğer bir gün aşılama yapsan tutmazsa ikincini yapma..birde insan bir şeye inanmalı ben nedense hiç bir zaman aşılamanın tutmasına inanmıyordum..ondan hep uzatıyordum gitmek istemiyordum.en mantıklısı tüp bebek vakit kayp etmeden
Ne kadar oluyor canım aşılama fiyatı?

Ben doktora sormuştum o bana yumurtan çatladı dedi ovülasyonda görmedim. bazen idrara karışma süresinde uzamalar olabilirmiş bazen de yeterince olgunlaşmayan yumurta çatlarmış o ay ondanda olabilirmiş zaten silik olduğu ay 16mm yumurtaydı çatlayan.
O zaman benimkiler acaba hep tam olgunlaşamadan mı çatlıyor acaba🙄 neyse bakalım bekleyelim bu ay olmazsa zaten doktor gelin demişti onun rahatlığı var

ooo bu dünden daha koyu. Akşam tekrarla canım
Öyle mi canım dünkünü ve bugünkünü atayım bir de öyle bakalım. İlk attığım dünkü, diğeri bugünkü.

Eklentiler

• 16EB56CE-28CB-4B18-B2C6-B9EF7ECAA57A.jpeg
    16EB56CE-28CB-4B18-B2C6-B9EF7ECAA57A.jpeg
    31,6 KB · Görüntüleme: 44
  • 1FA68D50-2C38-44C1-9698-32FDBAA73AD7.jpeg
    1FA68D50-2C38-44C1-9698-32FDBAA73AD7.jpeg
    52,4 KB · Görüntüleme: 42
Benim çok uzayan akıntım olduğu gün yaklaşık akıntıdan bir 6 saat sonra falan pikgördüm ben çok yaklaşmış canım
Ay hadi inşallah canım🤲🏻🤲🏻🤲🏻😅 bu gece 2-3 gibi değerlendirme olur aksilik olmazsa. Yakalar herhalde tutacağı varsa😂

ona erken gebelık yaptıgım gıbı soyledım busefer tum bu stresı heyecanı benle bırlıkte oda yasasın dıye :) yanımda yoktu fotosunu attım dırek yına klasık soru cıft cızgımı gordugunu bıle algılayamadı :KK70: sag bastan say dedım bakayım kac tane sayacaksın :KK70: oylelıkle oldu ıste kuzum ya bakalım cuma kan verecegım artık :)
Ya ben de direkt söylerim herhalde😂😂😂 tam kestiremiyorum ama ilkinde sürpriz yapmadım içimde kaldı bunda yapsam mı diyorum inşllah olur da🤲🏻 cumayı iple çekiyorum o zaman aşkım 😍

Canım belki lh hormonun tam zirve yapamamıştır ama akıntın en azından yumurtaların çatlayacak olgunluğa ulaştığını söylüyor bikaç gün içinde olacak demekki bence
Aynen canım bakalım çok da şey yapmıyorum sıkıntı etmiyorum bugün zaten ilişki olacak aksilik olmazsa. Artık olacağı varsa kısmetinde varsa her türlü gelir bebişim diyorum🤲🏻❤️ olmazsa da doktora gideceğiz ya onun rahatlığı cok

X