2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

O kadar salmıştım ki üç dört aydır artık kendimi dinlemiyordum Ovülasyon testi yapmayıda bırakmıştım sadece göğüs hassasiyeti başlayınca yumurtlama günüm olduğunu anlıyordum 2 güne bir yada 3 güne bir ilişki oluyordu ne zaman istersek yani affınıza sığınarak . Ama geç döllenme olduğundan süphe ediyorum ben bu ay çünkü 6 gün geciktim adet olmam gereken 3 gün yerleşme kanamam oldu 1 hafta falan olmuş galiba döllenme olalı . Normalde çok düzenli adetleerim 25 günde bir yada 27 günde bir olur hiç sekmez . Belirtim de olmadı fikir olsun sizlere heran adet olcakmışım gibi 2 haftadır karnım ağrıyodu resmen adet bekliyodum hala da ağrılar devam ediyor . Beyaz akıntımda olmadı enfeksiyon var bende hep yeşil olur akıntım. Kendinizi dinlemeyi bıraktığınızda kafanız rahat olduğunda süpriz gibi geliyorlar . Yormayın kendinizi .. rabbim en güzel zamanı bilir..❤️
Maşallah canım🧿saglıkla kucagına alırsın ınsallah🙏

Ah kuzum maşallah Allah im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏💜🧿 maşallah 🧿 eşim de hacım hariç çok benzer sıkıntılar Dr u argifertil m verdi. Gunde 3 kez içiyor keçi boynuzu da içiyor. Bana da Dr um vinalac verdi. Onu kullaniyorum. Catlatma iğne günüm hariç 7. Günümdeyim umarım ben ve arkadaşlarım da sağlıkla güzel haberler alabiliriz 💜🧿🧿🧿🧿🧿💜 hayırlısıyla Amin. Sana da tertemiz sağlıklı huzurlu bir gebelik diliyorum canım 🙏
Sağol kuzum benim inşallah tez vakitte Allah'ım sizlere de hayırlısıyla nasip ederr. Umarım benimkisi de sağlıkla gelir 🍀🤲🏻 güzel takviyeler devam etsin bence şansınız var, beslenmeye de dikkat etsin portakal suyu içsin havuç suyu içsin, biz ovülasyonla değerlendirdik pik günü ve sonraki 2 gün de değerlendirdik . Pik günü ben o şekil uyudum hatta tuvalete uyandığımda kalktım hacim sorunu nedeniyle her yolu denedim🫢🙈

Hiç bir sorun yok , sebepsiz infertilite dediler.
Geçen ay hgs de sağ tarafım kapalı çıktı.
Bu ay o açıldı işte.
Daha önce çok doktor değiştirdim. Yalvardım hgs diye ama çektirmediler gerek yok diye en sonunda velim den rica ettim o çekti sağolsun..
Allah Allah benim geçen ay gittiğim doktor da direk hsg dedi bugün ki doktorum da hsg istedi bir yıl dolunca mutlaka istemwleri lazım benim 7 ay olmasına rağmen istediler, hadi hayırlısı inşallah hamile haberini alırız

Dktor tavsiyesi falan diyorlar.ama kullanmamda bi sakinca olur mu acaba 🤣
Bana ovu testi satan kadn önermişti o sıralar başka vitamin kullanıyorum diye almamistm geçen ay aldm 1 hafta hergun kullandm bilmiyorm ondan diye düşündüm bende fazla enerji yaptı 😄 gün aşırı içmeye basladm bakalım nasıl olacak

Ay süper çok sevindim canım benim aminn inşallah sen de sağlıklı bir gebelik geçirirsin sağlıkla kucağına alırsın bebeğini 🤗🌸 evet bugün BATtı olmadım dün de bacaklara kadar inen bildiğin adet ağrısı yaşadım ara ara olup geçiyor🙈
Benım henuz ıkı gun var sabırsızlıkla beklıyorum bat gunumu gecırırsem kan verecegım bende ınsallah 🤗❤️

Bana ovu testi satan kadn önermişti o sıralar başka vitamin kullanıyorum diye almamistm geçen ay aldm 1 hafta hergun kullandm bilmiyorm ondan diye düşündüm bende fazla enerji yaptı 😄 gün aşırı içmeye basladm bakalım nasıl olacak
Bana enerji versin buna ihtiyacim var. 🤣 Yan etki yapti mi ?

Allah Allah benim geçen ay gittiğim doktor da direk hsg dedi bugün ki doktorum da hsg istedi bir yıl dolunca mutlaka istemwleri lazım benim 7 ay olmasına rağmen istediler, hadi hayırlısı inşallah hamile haberini alırız
Beklemek boşa canim erken çektirmen iyi olur ondan sonra 3-5 ay şans yüksek

Hiç bir sorun yok , sebepsiz infertilite dediler.
Geçen ay hgs de sağ tarafım kapalı çıktı.
Bu ay o açıldı işte.
Daha önce çok doktor değiştirdim. Yalvardım hgs diye ama çektirmediler gerek yok diye en sonunda velim den rica ettim o çekti sağolsun..
Canim hsg'den sonra operasyon geçirdim dedin, sendin demi gündüz bunu yazan ? Neydi operasyonun

X