2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar şimdi fark ettim , bir uygulamada bat 2 şubat diyor birinde 1 gün gecikme diyor. Gecikme olana yumurtlama tarihimi girmiştim. Ondan dolayı mı geri çekti dersiniz ? Başına böyle birsey gelen var mı?

Eklentiler

• Screenshot_20230130-165648_My Calendar.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_20230130-165714_Femometer.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 58
Sen burayı okumaya devam et canım pozisyonundan takviyesine kadar herşeyi fazlasıyla hatırlar üstüne bile koyarsın ders verecek konuma geleceğiz az kaldı
Ya hahahah inanır mısın uzun süre kalamayanlar gerçekten bilgili oluyorlar bir yönden ben mesala sanki çocuk dogurmamis gibi bilgisiz kaldım uzun süreçte geçince inşallah el birliği ile komple bu ay kirmisiz 9 aya geçiş yaparız Allah'ın izniyle inşallah

Canım normalde gözde hastanesinde özlem hocaya gidiyorum ben aslında kadın iyide yani ama ben bu aralar gebelikte elde edemediğim için acaba doktormu değiştirsem moduna girdim
Bende taşındıktan sonra vakit kaybetmeden tedaviye başlamak istiyorum.
Bu yüzden tavsiyeye ihtiyacim var direk gideceğim bir doktora
İse de yeni başlamış olacağım, izin konusu ilk gunlerden nasıl olacak bilmiyorum.

25 mm olmuştu benim canısı. Ama çatlama sıkıntım yoktu ona güvenerek iğne vermedi. Progesteron 25ti benim. Ve gittiğimde baktık ki gerçekten çatlamış. Sorun olmamış yani.

O nasıl doktor öyle ya. Çok saçma. Tam çatlaması için gerekli büyüklükte aslında. İmkanın varsa kendin al catlat kesinlikle. Hayrına çalışmalar falan. Bildiğin sömürüyor. Sağlık tüccarı

hadı ınsallah bebegım.hayırlısı evet bundan sonrası ❤ benımde dişim kafamı gözümü kulagımı zonklatıyor çürüdümü ne oldu ya diş eti şişmiş kalkmış çekilmiş gibi bişey olmaz üst en soldakı iki diş.dişçiye gıdemıyorum rontgen cekınemem şu anda,antıbıyotık verse alamam o yuzden adet olursam gıdecem haftaya.kötü bişeye neden olmaz demi?

Asla normal değil canım ikisinden birinde cihazda ya da bilgi girişşnde sıkıntı olmuştur
Korktum ya Allah Allah ya… inşallah yumurtalıklara bişi olmamıştır diğer değerlerim nasıl sizce

Eklentiler

• 59468696-0C97-4E77-B8D1-293260751312.png
    201,5 KB · Görüntüleme: 62
  • 76B9D9FD-A237-4D0F-969E-176FBF34B96E.png
    198,3 KB · Görüntüleme: 57
Bana da iğne vermedi ama benim de hızla büyüdü çatladı. Baktı mı sonradan çatlayıp çatlamadığına? Neden başından savar gibi davrandı anlamadım. Ne uyuzlar ay

Sağol canım inşallah o kadar ağrıya sebep oluyorsa ama iltihap vardır onun içinde antibiyotik dediğin gibi şart
İnşallah iltihap değil de genel ağrısıdır öyle ihmal etmeden git yine de sen belki antibiyortiksiz çekim yapacak o fırsatı da kaçırmış olmayasın. İltihap olsa gece uykundan bile uyandırır zonklama çünkü yerinde duramazsın ben de çok çektim yıllarca diştem ağrıdan kardeşim geçen gün aynısı oldu gece acilden diş hastanesine girdi iki iğneyle çekti kurtuldu antibiyotik falan vermedi.20 lik ağrısı kötü oluyor çünkü inşallah iltihap yoktur da 20 lik ağrısıdır çektirip kurtulursun . Zaten o dişler çekilmeye mahkum dişler

kızlar selam ben geldim. geçen ay hastalıkla uğraştım giremedim ne gribiyse bu artık sat:20 ocak bat:25 şubat

Korktum ya Allah Allah ya… inşallah yumurtalıklara bişi olmamıştır diğer değerlerim nasıl sizce
Canım kesinlikle birinde hata vardır düşğn amh o hızla düşecek olsa bir iki aya menopoza girmen lazım o zaman Allah korusun daha neler mümkün değil yani ikisinden biri hatalı kesinlikle amh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…