2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Tüp bebek doktoruna tüp bebek yaptırın diye göndermiyor sanırım tedaviyi o devam ettirsin diye söylemiş olabilir. Bence vurulabilir bi boyutta ama yine de tercih senin canım.
Ondan destek alırız ama hayrına iş yapmıyorlar ona göre dedi
Bencede güzel bir yumurta, niye böyle bir tepki verdi anlamadım. 10. Gün 19 mm biz çok sevindik doktoruma ki senin 15. Gün ve ideali bence , inşallah şu anki sıkıntılı sürecin ay sonunda sana mucize ile gelir
İnşallah canım çok üzdü beni tepkisi çünkü
Ben de öyle düşünüyorum ama ne bileyim işte koca bi ay boşa gitsin istemiyorum doktorun umursamazlığı yüzünden
Aynen öyle düşünüyorum ben de canım.zaten soru sormama da müsade etmedi gecikmen olursa görüşürüz diyip postaladı resmen halbuki iyi bi doktor diye ona gitmiştim.çatlamayınxa ne oluyor yumurta harbiden

Canim şey sorcam şimdi ben 3 Ay oldu başlayalı 2 tane gebeliğim oldu oğlum 6 yaşında hemen kalmıştım doktora gitsem klomen verirmi acaba?
Canım doktora bir görün bir muayene etsin istediğini de söylersin ama hemen verecepini sanmam bide hemen kalmışsın daha önceden belki hiç gerek yoktur doktora anlatırsın hikayeni o yönlendirir olur olmazı gerekli olup olmadığını

Gerçekten mi :))
Ben de çok inanıyorum buna
Ablam hep derdi dua ederken dikkat et tarih şekil bile koy duana genel dua etme derdi hep bana ben de çok inanıyorum
Birde ebru ceylandan dinlemiştim,diğer ayın planını yapmayın hergün sesli şekilde anne olmaya gebe kalmaya hazırım deyin vücudunuz bunu duysun inanmasanız bile dile vurmayın diyordu.denemekte fayda var ben yeni başladım her sabah tekrarlıyorum

Ben Haziran ayında gitmiştim kuzum tahlillerim usgm hepsi normaldi doktor yaşın kaç dedi 31 dedim kaç çocuk var dedi yaşayan bir tane 6 yaşında oğlum var dedim yumurtalıkların çok hızlı çalışıyor hamilelik düşünüyor isen hemen doğur dedi başladım kalamadim unuttum sanırım yöntemleri

Sen burayı okumaya devam et canım pozisyonundan takviyesine kadar herşeyi fazlasıyla hatırlar üstüne bile koyarsın ders verecek konuma geleceğiz az kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…