2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Eşim akşam eczaneye gidip şansını deneyecek havuç da yerim.ilk kutuda da 15. Gün 21 mm olmuştu onda aaa çok iyi felam demişti çatlar kendiliğinden dedi bunda niye böyle dedi anlamadım
Bencede güzel bir yumurta, niye böyle bir tepki verdi anlamadım. 10. Gün 19 mm biz çok sevindik doktoruma ki senin 15. Gün ve ideali bence , inşallah şu anki sıkıntılı sürecin ay sonunda sana mucize ile gelir

Yok canım niye riskli olsun ki en azından kist oluşmasını engellemiş olursun ben iğne olmama rağmen bile teki çatlamayıp kiste dönüşmüştü
Zaten iğnenin amacı o çatlamada sıkıntı varsa çatlatmak . O büyüklüğe ulaşıpta hala çatlamadıysa demekki bizim o hormonda sıkıntı var biraz onu dışardan tedarik ediyoruz gibi bişey oluyor bence düz mantık. Aşılama ve tüp te de hep çatlatma kullanıyorlar zararlı olsaydı o işlemlerde de kullanılmazdı

Kızlar iki hafta arayla amh düşmesi normal Mİ korktum

Eklentiler

• C581A366-9B8B-46B3-858F-3F746A6BD1CB.png
    166,5 KB · Görüntüleme: 57
Ya ben de hiç koku yok kaşıntı yok şu an bile krem sarımtırak çok hafif geliyor Ama bu sabah mesela yoğun geldi Kafam karıştı acaba enfeksiyon mu tekrarlıyor yoksa döngümdan dolayı mı bilemedim

Hayirlisiyla hamilelik icin 9 ayligina ara vermek nasip olsun insaallah. Dualarima artik dikkt edecegim :)))
Bu ay ki uc kere keske ayda iki kere hamilelik sansim olsa demistim on gun erken adet oldum :))))
Gerçekten mi :))
Ben de çok inanıyorum buna
Ablam hep derdi dua ederken dikkat et tarih şekil bile koy duana genel dua etme derdi hep bana ben de çok inanıyorum

Bence başka doktora git bu arkadaşıyla birlikte yolacak adam arıyor belli ki. Benim de 2 tane büyük yumurtam vardı çatlatma iğnesi verdi. Belki seninkiler doğal yolla çatlayacaktır. Çatlama evresi geçtiyse ve çatlamadıysa kiste dönüşür. Bunu da demediyse bir iş var. Doktor değiştirmen en doğrusu diye düşünüyorum. destinesiaa canım senin yumurtan mıydı kocaman olmuştu sonra çatlamıştı doktorun ne demişti?

Ya ben de hiç koku yok kaşıntı yok şu an bile krem sarımtırak çok hafif geliyor Ama bu sabah mesela yoğun geldi Kafam karıştı acaba enfeksiyon mu tekrarlıyor yoksa döngümdan dolayı mı bilemedim
Bilemedim canim en iyisi muayene ol tekrardan. Bu durumlar gebeliğe engel olabilir. Her akıntı enfeksiyon değildir heralde

Reçetesiz verirler mi bilmiyorum

Gerçekten mi :))
Ben de çok inanıyorum buna
Ablam hep derdi dua ederken dikkat et tarih şekil bile koy duana genel dua etme derdi hep bana ben de çok inanıyorum
Dilek kapısı ne zaman acık olur bilinmez bende duanın güzel edilmesinin bi hikmeti olduğuna inanıyorum ağzımızdan cıkan seylere dikkat etmek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…