2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

bu ay doktor trivag verdi çok çok az bir enfeksiyon var dedi bunu kullan dedi hatta hamile kalmanı bile kolaylaştırabilir dedi zaten geçen ayda ateşten olmadı gibi erken adet oldum 3 gün doktor dedi kimyasal olmuş olabilir.

Kızlar merhabaaa,
Öncelikle bu grubun herkese şans getirmesini dilerimmm. Ben Ocak grubunun sonundaydım ve bugün 128 Beta değeri ile hamile olduğumu öğrendim. Sabah kaset testte silik çıkmıştı onun üzerine kan verdim ve hamileymişim. Sizlere kısaca durumumuzu ve hamilelik belirtilerini paylaşmak istiyorum.
Burada çok başlık açmıştım yana yakıla çözüm arıyordum. Eşimin başta sperm hareketi de sayısı da hacmi de azdı. 3 ay sonra hormon düzeltmesi ilaç tedavisi ile hareket arttı sayı yine aynıydı hacim daha da düştü. Morfoloji 0'dı. Çok üzüldüm ama son 2 aydır eşim Proxeed Plus ve keçi boynuzu kullandı her gün kızlar çok işe yaradı 1.5 ay sonra sayı 4 katı arttı, morfoloji düzeldi biraz ve hareket de yine iyiydi, tek sorun hacimdi hala. Doktorlar bu hacimle hamilelik ihtimali düşük dedi. Totalde 5. deneme ayımızdı çok şükür gebelik elde edebildim.
Bana gelicek olursak ben şok oldum çünkü en beklemediğim ay hamile kaldım. yılbaşı diye çok az 2 kadeh kokteyl içmiştim, iş yoğunluğum vardı, aşırı stresliydim, ona rağmen oldu Allah'ıma binlerce şükür her gün rahim kısmımda elimi gezdirip Allah'a dualar ettim.
Belirtiler:
Ovülasyon testi ile takip yaptım. Çatlamadan 6 gün sonra yumurtlamamın olduğu sol kasığım atmaya başladı. Bir şeyler geziniyor gibiydi.
Adetime 1 hafta kala göğüs ağrısı başladı ve acıyordu baya. Sonradan göğüs ucum su toplamış gibi şişti.
Adete 2/3 gün kala aşırı duygusaldım her şeye her söze ağlar olmuştum milletin yanında bile iş yerinde.
Adete 1 gün kala bacaklarım ve kasığımda regl ağrısı gibi bir ağrım vardı kesin regl olacam dedim umudum yoktu.
Sonra ağrı birden geçti ama kan man yok.
Bugün sabah 5 gibi gebelik testi yaptırdım silik çizgi çıktı, inanamadım bir daha yaptırdım yine öyle çıktı.
Sonra da kan verdim ve sonuç 128 ile hamileyim.
Dua edin kızlar sağlıklı olsun inşallah. Darısı isteyen herkeseee :anneadayı: :KK200:
Hayirli uğurlu olsun minik saglikla gelsin özel olmazsa hacım dediğin volum mü acaba kacti o değer

Kızlar şimdi fark ettim , bir uygulamada bat 2 şubat diyor birinde 1 gün gecikme diyor. Gecikme olana yumurtlama tarihimi girmiştim. Ondan dolayı mı geri çekti dersiniz ? Başına böyle birsey gelen var mı?
adet takvimim yanlış hep bende bebek düşündükten sonra dikkat ettim tarihler yanlış ovü yanlış fermonter çok doğru tutuyor ben bil yıl geriye dönük girdim şaşmadı hiç ovü testiyle takipte ettim. 2 aydır bıraktım doktorla takip ediyoruz diye bu ay yine ovü testi aldım.

Gerçekten mi :))
Ben de çok inanıyorum buna
Ablam hep derdi dua ederken dikkat et tarih şekil bile koy duana genel dua etme derdi hep bana ben de çok inanıyorum 🤲🤲
Aynen öle oncedn hep dua ediyordm Allahim adet olmiim adet olmiim die sonra olmamaya hep kist cikmaya basladi pesine prolaktinim yukseldi bu kezde adet olsm die dua ettm iki yil :)) yani dualarimizi dogru ve isteklerimizi direk söylemenin ne kdr onemli oldugunu bir kez daha anladm :)) ablalar her zaman haklidir :))))

Kızlar merhabaaa,
Öncelikle bu grubun herkese şans getirmesini dilerimmm. Ben Ocak grubunun sonundaydım ve bugün 128 Beta değeri ile hamile olduğumu öğrendim. Sabah kaset testte silik çıkmıştı onun üzerine kan verdim ve hamileymişim. Sizlere kısaca durumumuzu ve hamilelik belirtilerini paylaşmak istiyorum.
Burada çok başlık açmıştım yana yakıla çözüm arıyordum. Eşimin başta sperm hareketi de sayısı da hacmi de azdı. 3 ay sonra hormon düzeltmesi ilaç tedavisi ile hareket arttı sayı yine aynıydı hacim daha da düştü. Morfoloji 0'dı. Çok üzüldüm ama son 2 aydır eşim Proxeed Plus ve keçi boynuzu kullandı her gün kızlar çok işe yaradı 1.5 ay sonra sayı 4 katı arttı, morfoloji düzeldi biraz ve hareket de yine iyiydi, tek sorun hacimdi hala. Doktorlar bu hacimle hamilelik ihtimali düşük dedi. Totalde 5. deneme ayımızdı çok şükür gebelik elde edebildim.
Bana gelicek olursak ben şok oldum çünkü en beklemediğim ay hamile kaldım. yılbaşı diye çok az 2 kadeh kokteyl içmiştim, iş yoğunluğum vardı, aşırı stresliydim, ona rağmen oldu Allah'ıma binlerce şükür her gün rahim kısmımda elimi gezdirip Allah'a dualar ettim.
Belirtiler:
Ovülasyon testi ile takip yaptım. Çatlamadan 6 gün sonra yumurtlamamın olduğu sol kasığım atmaya başladı. Bir şeyler geziniyor gibiydi.
Adetime 1 hafta kala göğüs ağrısı başladı ve acıyordu baya. Sonradan göğüs ucum su toplamış gibi şişti.
Adete 2/3 gün kala aşırı duygusaldım her şeye her söze ağlar olmuştum milletin yanında bile iş yerinde.
Adete 1 gün kala bacaklarım ve kasığımda regl ağrısı gibi bir ağrım vardı kesin regl olacam dedim umudum yoktu.
Sonra ağrı birden geçti ama kan man yok.
Bugün sabah 5 gibi gebelik testi yaptırdım silik çizgi çıktı, inanamadım bir daha yaptırdım yine öyle çıktı.
Sonra da kan verdim ve sonuç 128 ile hamileyim.
Dua edin kızlar sağlıklı olsun inşallah. Darısı isteyen herkeseee :anneadayı: :KK200:
cok sevındım kuzucum ya sağlıkla dogsun saglıkla buyusun ınsallah :KK200: hangı marka kaset testtı elındekı canım -bende hamıle oldğumu öğrendim henuz yenı bat gunun mu :)

X