2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Çatlatma evresini geçmiş diyor o ne demekse.kist demedi sadece böyle söyledi
Ben bazen anlamakta gerçekten zorluk çekiyorum. Düzgün açıklama yapan bir doktor bulmak çok zor.. hgs çektirdin mi ?
Onlarda bir sorun yoksa eğer bugün adette kaçıncı günün? Eğer 16 ise 3 tane havuç ye . Catlamasina yardımcı oluyor yumurtanın.. iğne vermediyse doğal yolu denemek gerek. İnşallah güzel sonuçlar alacaksın 🤲🏼

Benim 20-22 felan dedi.direk tüp bebek demesi kafamı karıştırdı

Evet biraz önce geldim hastaneden.adetin 15. Günündeyim ve 20-22 mm.yine de ihtimal var ama zor dedi.iğne verin bari dedim o evreyi geçmiş dedi.boş geçsin istemiyorum bu ayı iğnenin bi zararı yok em fazla işe yaramaz diye biliyorum.çok üzüldüm bir ay boşa ilaç kullanmışım gibi
Kaç olması gerekiyorki benim 18mm yarın iğne olacağım

En son iki gün önce aldım fitili. Üzerinden zaman geçmeden bişey diyemem canim. Bahsettigin akıntı fitilin eridikten sonraki akintisi olabilir benim oyleydi çünkü sabah ilk idrarla atılıyordu geri kalanı. Ama son kullandığım bı bırakmadı peşimi 😂
ne kullandın canım

Ben bazen anlamakta gerçekten zorluk çekiyorum. Düzgün açıklama yapan bir doktor bulmak çok zor.. hgs çektirdin mi ?
Onlarda bir sorun yoksa eğer bugün adette kaçıncı günün? Eğer 16 ise 3 tane havuç ye . Catlamasina yardımcı oluyor yumurtanın.. iğne vermediyse doğal yolu denemek gerek. İnşallah güzel sonuçlar alacaksın 🤲🏼
Tüplerim açık canım iki tane doğumum var öncesinden.adetin 15. Günü bugün.iğne vermediği gibi kendiliğinden de tutmaz gibisinden konuştu.havuç yerim hemen bi kilo işe yarar inşallah ama ben iğneyi yapsam mı diye düşünüyorum bi zararı olur mu iğnenin

Tüplerim açık canım iki tane doğumum var öncesinden.adetin 15. Günü bugün.iğne vermediği gibi kendiliğinden de tutmaz gibisinden konuştu.havuç yerim hemen bi kilo işe yarar inşallah ama ben iğneyi yapsam mı diye düşünüyorum bi zararı olur mu iğnenin
Bir arkadaş demisti , reçetesiz veriliyor mu bilmiyorum. Verilirse bir zarar olacağını düşünmüyorum vermezlerse akşama 3 adet havuç ye, mutlaka etkisi olacaktır, sonra değerlendir mutlaka 🌼

Evet çok kolay bir işlemmiş herkes öyle diyor bana denk gelen doktor beni ağlatmıştı. Doktor benim canımı çok yaktı zaten korkuyordum iyice fobi oluşturmuştu bende. sonradan hamileliğimde gittiğim doktorum bu korkuyu yenmemi sağladı. Herhalde Türkiye’de smear testinde tek can yakan doktor bana denk geldi
Yok canım dediğini ben de bir kere yaşadım spekulum boyutu ve böyle Yerleştirirken zorlaması ile alakalı

Normal değil mi 15. günde büyümüş olması
Benimde hep çyleydi hep nkrmaö karşılası doktor hepte umutlu baktı çok güzel tepki veriyor yumurtaların ilaca diye hemen iğne verdi sonra
Anam yazıya gel Sallah aşkına yine içime demet akalın kaçmış :KK70:
-Benimde hep öyleydi hep normal karşıladı doktor hep te umutlu baktı - türkçe meali 😂😂😂

Bir arkadaş demisti , reçetesiz veriliyor mu bilmiyorum. Verilirse bir zarar olacağını düşünmüyorum vermezlerse akşama 3 adet havuç ye, mutlaka etkisi olacaktır, sonra değerlendir mutlaka 🌼
Eşim akşam eczaneye gidip şansını deneyecek havuç da yerim.ilk kutuda da 15. Gün 21 mm olmuştu onda aaa çok iyi felam demişti çatlar kendiliğinden dedi bunda niye böyle dedi anlamadım

Anam yazıya gel Sallah aşkına yine içime demet akalın kaçmış :KK70:
-Benimde hep öyleydi hep normal karşıladı doktor hep te umutlu baktı - türkçe meali 😂😂😂
Canim şey sorcam şimdi ben 3 Ay oldu başlayalı 2 tane gebeliğim oldu oğlum 6 yaşında hemen kalmıştım doktora gitsem klomen verirmi acaba?

kuzum sen napıyosun ıgnenıde oldun çatladımı yumoslar?
Canım iğneyi oldum valla büyümüşte yumuşlar epey inşallah etkisi olur inşallah epi topu bir sağlıklı sperm başarabilir geçer yarışmayı 😂😂 değerlendirmeye devam ediyorum nasip artık çatlamışlardır inşallah ama boş ama dolu😂

Benim 20-22 felan dedi.direk tüp bebek demesi kafamı karıştırdı

Evet biraz önce geldim hastaneden.adetin 15. Günündeyim ve 20-22 mm.yine de ihtimal var ama zor dedi.iğne verin bari dedim o evreyi geçmiş dedi.boş geçsin istemiyorum bu ayı iğnenin bi zararı yok em fazla işe yaramaz diye biliyorum.çok üzüldüm bir ay boşa ilaç kullanmışım gibi
Tüp bebek doktoruna tüp bebek yaptırın diye göndermiyor sanırım tedaviyi o devam ettirsin diye söylemiş olabilir. Bence vurulabilir bi boyutta ama yine de tercih senin canım.

X