2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Peki doktor catlamayi görmek için seni tekrar çağırdı mı? 20mm çok guzel , niye vurdurmadı ki

Benim 20-22 felan dedi.direk tüp bebek demesi kafamı karıştırdı
Yumurta boyutuna bugün mü baktirdin 20 mm olarak ? İğne konusunda yönlendirmek istemiyorum canim ama ben 3 defa vurdurdum 18-20 mm civarında oldu hep boyutlar.
Evet biraz önce geldim hastaneden.adetin 15. Günündeyim ve 20-22 mm.yine de ihtimal var ama zor dedi.iğne verin bari dedim o evreyi geçmiş dedi.boş geçsin istemiyorum bu ayı iğnenin bi zararı yok em fazla işe yaramaz diye biliyorum.çok üzüldüm bir ay boşa ilaç kullanmışım gibi

hiç bizlik degil deseydin daha etkili daha erken öğrenebileceğimiz testlerden ver deseydin

Hayır hiç zor değil spekulum takıp örnek alıncak ben hissetmemiştim bile
Çok saol canım korkmuştum bende parça felan alıyorlar sandım
Allah hepinizden razı olsun kızlar herkes birbirine yardımcı olmaya calisiyor rahat rahat aile gibi herşeyi sorabiliyoruz
Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah

En son iki gün önce aldım fitili. Üzerinden zaman geçmeden bişey diyemem canim. Bahsettigin akıntı fitilin eridikten sonraki akintisi olabilir benim oyleydi çünkü sabah ilk idrarla atılıyordu geri kalanı. Ama son kullandığım bı bırakmadı peşimi

Kötü bı tecrübe olmuş kuzum zaten korkuyoruz birde böyle doktorlar çıkınca karşımıza iyice tirsiyiruz hastaneye gitmeye

Canım bir hafta önce yazmıştım bu mesajı.bırak uzatmayı etken bile oldu iğne vermedi çok büyümüş geçmiş artık diye bişi olmuyormuş demek ki unutunca
Üzülme benim de yumurtalarım aşırı tepki veriyor klomene bu kötü birşey değil ben ve senin gibi hastalara dozunu ayarlayınca sadece bir veya 2 yumurta da geliştirile bilir klomeni yarım tablet kullananlar var hani 50 mg ya 25mg yarım al diye doktor ayarlayabiliyor olcak olcak üzülmek yok yola devam arkaya bakmicaz hiç Rabbim ol der olur

Bu ay ikinci klomen tedavisindeyim kontole gittim yumurtalar fazla büyümüş çatlatma evresini geçmiş dedi.bu ay zor dedi çok üzüldüm adetin 15. Günündeyim daha.yumurta fazla büyüyünce çatlamıyor mu
Normal değil mi 15. günde büyümüş olması
Benimde hep çyleydi hep nkrmaö karşılası doktor hepte umutlu baktı çok güzel tepki veriyor yumurtaların ilaca diye hemen iğne verdi sonra

Neeeeee!!! Bana niye demediniz kaç gündür popişime yazık ettim
Şimdi tekrar görüştüm hem eczacı kuzenimle hemde doktorla eczacı kuzenim normalde içilmez diyor ama doktorun içebilirsin dediyse birşey olmaz içebilirsin dedi doktorumla görüştüm içebilirsin dedi yani doktorla görüşmek te yarar var

Valla reçetesiz veriliyor mu bilmiyorum özel zaten ilaç ama verilmesi lazım bence. Ben olsam alır yaparım kendim yapılışıda kolay çünkü onlar çatlamazsa kistede dönüşebilir . Sen bilirsin canım keike bir doktora daha gözükebilseydin

Beni de cagirmadi doktorm femara vermişti olmadı burada arkadaşlar yaziyir hep çağırmış yunurta takibine bakilmis iyi bir doktor bulmak zor nerden bilicez yumurta büyüdü mu ilaca tepki verdi mi

İğne vermiyor muydu peki sana da
Normal değil mi 15. günde büyümüş olması
Benimde hep çyleydi hep nkrmaö karşılası doktor hepte umutlu baktı çok güzel tepki veriyor yumurtaların ilaca diye hemen iğne verdi sonra
Ben de anlamadım yüksek kullanıyoruz çabuk büyüyor yumurtalar diye söylendi.iğneyi yapsam nolur ki en fazla işe yaramaz dimi? Başka bi riski var mı büyük yumurtayı çatlatmanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…