2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Benimde klasik göğüs agrim başladı büyük ihtimalle regli olurum hangi gün olacağımı bile bilmiyorum ama çok bunaldım sanırım
Kuzucum valla bende bunalmıstm ama bu ay kafam huşuya erdi çok sakinim.olursa olur olmazsa olmaz kafasındayım.kendını bunaltma yapma ovulasyondur atestır,oluruna bırak ınan daha guzel olacak hersey goreceksın

İnşallah kaçarsak milletten alırız biri mutlaka takılır arkamıza
Şimdi şöyle yapacaksın gıdınce navıgasyojdan en yakın eczaneyı bul.eşin sabah ekmek almaya çıksın,o esnada alsınyanına bırı takılırsada melek bı vitamın kullanıyor unutmusuz evde onu alacam dıye eczaneye ugrıcam der

Kuzucum valla bende bunalmıstm ama bu ay kafam huşuya erdi çok sakinim.olursa olur olmazsa olmaz kafasındayım.kendını bunaltma yapma ovulasyondur atestır,oluruna bırak ınan daha guzel olacak hersey goreceksın
Hepsini sildim sadece ovu yapmıstim onda da catlamaya bakmadım istanbula geldim yanımda almadim test catlamayi bile görmek istemiyordum simdi göğüs agrim başlayınca anlıyorum regli kesin gelecek diye hangi gün olurum onuda bilmiyorum

Gelırse gelsın bebegım en azından saglıklıyızkı adet olabılıyoruz.daha oncede ornek vermısımdır arkadasım ılaclarla 6 ayda bır adet oluyor yazık.evlenmıcem ben dıyor uzuluyor ıcten ıce goruyorum yanı.Hiiiç üzülme adet olursanda bıdakıaya tutar olmadı bıdahakı.Herseyın hayırlısı olsun mutlu saglıklı olalımda kaderımızde ne varsa yasaycagız,bunları düşünme mutlu olmaya odaklan çünkü insanlar inan cok bencıl insanın en ıyı arkadası bir Allah birde kendisi birde kendı aılesı.kendını üzme asla

Hele dur bakalım öyleyse bir kaosta ben patlatayım bir dahaki ay
Aman dur patlatma bebısm bu iş tehlikeli bıcak sırtı,ben kendımı tutmasaydım farklı yerlere gıdebılırdı yani.bı ara cocuk yapmaktan vazgectım dün ve bugun sana öyle söyleyim.dedim ben ne için kimin için çabalıyorum değermi

Ever haklısın canım çok arkadas kazigida yemisimdir bu konulardan bilerek yarama basanlar çok olmuştur rabbim en hayırlı zamanlarda nasip etsin şu göğüs agrim varya geldiği an psikojim çok bozuluyor direk yani olacağımı anliyorum misal gecen ay kimyasal yaşadım yumurtlamadan sonra göğüs agrim oldu 1 hafta sonraki hafta hic olmadi ve hamile kaldığım o bi kac gun hic agrim olmadi çok güzeldi sonra değer düşüp lekelenmeler başlayınca o agri yine geldi ve çok farklı bir agri artık bu agri canımı çok sıkıyor sadcee hakkimizda hayırlısı

Ben bi burdayım bi hala ocak grubunda kalan kızlardayım, ay kapanmadan ayrılamıyorum gruptan... Bebe çalışması adına ekşın sıfır bizde, İstanbul'da annemdeyiz. Haftaya döneceğiz kısmetse. Kimyasaldan sonra normal düzeninde gelirse döndükten bir kaç gün sonra da adet olurum. Benim doktorda bir kaç ay dinlendir rahmi kendini toparlasın demişti ama bunu ben sorunca demişti. Bir de bu sefer akışı kocama bırakacağım... Yok yumurtlamaymış, yok ateşmiş çok bilmişmişim bla bla... Ona yaza kadar muhlet oldu oldu. Sonra bile bile bebe defterini kapatırız. Süpriz olursa da Allah büyük deriz

Son düzenleme:
Lütfen canını sıkma bak hamile kalabildiğini görüyoruz bence yine olacak ve güzel sonuçlanacak ben daha hamile kalabilir miyim onuda bilmiyorum ben senin hakkında çok olumlu düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…