2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızzz ben gidiyorum bu sabaha dogru tatile test mest de yok almadım yalovaya görümceme gidiyorum haftaya cumartesi tam bat günü dönecegim geline test yaparım artık kıpkırmızı görürmüyüm acep ondan sonrada kan vermeye Ne güzel geç olacak hepsi 😂😂😂😂
Test al yanına merak ederiz canım orda gizliden yaparsın 😅😅😅

Yaaaa çokkkk sevindimmmm💃💃💃💃🎉🎉🎊🎊maşallah, maşallah, sağlıkla gelsin kuzun, prensesin 🤲🤲🤲
Ben o testi görmek istiyorum, nasıl kaçırırım 👀
Buyur kuzum sekıl A 🙈 amın tasucum hem heyecan hem endışe ortsya karısık beklıyoruz 🤗

Eklentiler

• C57EF2D9-0607-451F-97BF-5DFECE32DCFA.jpeg
    C57EF2D9-0607-451F-97BF-5DFECE32DCFA.jpeg
    60,1 KB · Görüntüleme: 62
  • CD14EC75-9EB5-4BFE-B6C0-D752838FC7AA.jpeg
    CD14EC75-9EB5-4BFE-B6C0-D752838FC7AA.jpeg
    65,8 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
Aman aman gelmesinler. Elti görümce ne kadar uzak o kadar iyi ☺️
Bugün kaynanam görümcelerim bize geldiler oturmaya tabi yedik içtik en son laf çocuklara geldi artık olsun seninde yeğen sevelim valla şuan düşünmüyoruz dedim ne diyeyim düşünüyoruz desem akıl verecekler olmuyor desem bi türlü öyle deyip kestirip attım 😥😥

Yakınız 2 mahalle aramızda var ama ayda 1 defa eşiyle geler ya gelmez..amaan boş veriyorum bazı şeyleri kabullenmiş😃
Ben d3 eltimin bir tanesiyle yakınım çok samimi değiliz. Ama ne zaman yan yana gelsek beni kıskandırmaya çalışıyor. Her şeyi en iyi ben yaparım havasında. Sürekli kendini ve ailesini övüyor. Bıktım yeminle😄 şu an 3 ektim var ama üçünün de garip garip huyları var.

Lütfen canını sıkma bak hamile kalabildiğini görüyoruz bence yine olacak ve güzel sonuçlanacak ben daha hamile kalabilir miyim onuda bilmiyorum ben senin hakkında çok olumlu düşünüyorum
Sagol canım iyiki varsınız hepiniz çok duygulanıyorum sizlerle boyle konuşunca 🥲 inşallah sanada nasip olur canım bu ay 🤲🏻

Ben d3 eltimin bir tanesiyle yakınım çok samimi değiliz. Ama ne zaman yan yana gelsek beni kıskandırmaya çalışıyor. Her şeyi en iyi ben yaparım havasında. Sürekli kendini ve ailesini övüyor. Bıktım yeminle😄 şu an 3 ektim var ama üçünün de garip garip huyları var.
Ayy boş ver valla..ben zaten 34 yaşındayım eltim 20...eğer ben ona taksam demek akılsız benim..eltimin annesi düşün benimle aynı yaşta..çok erken evlenmiş..birde kimseyi küçümsemek istemiyorum ama okumamış çalışmamış işte görüyor bir şeyler kıskanıyor ama ben hep ona ablası gibi anlatdimki zamanı var çok gençsin..ama kime diyorum😃hatda sonuncu defa hsg çektirdi onunda cocuğu olmuyor ben gitdim onunla ve doktor ona dediki ne acelen var bekle olucak..

Bugün kaynanam görümcelerim bize geldiler oturmaya tabi yedik içtik en son laf çocuklara geldi artık olsun seninde yeğen sevelim valla şuan düşünmüyoruz dedim ne diyeyim düşünüyoruz desem akıl verecekler olmuyor desem bi türlü öyle deyip kestirip attım 😥😥
Aynısı resmen herkese düşünmüyoruz diyorum ama içim içim kemiriyor

Sagol canım iyiki varsınız hepiniz çok duygulanıyorum sizlerle boyle konuşunca 🥲 inşallah sanada nasip olur canım bu ay 🤲🏻
Kuzum ben burda demiştim rüyamda bu topikte seni gördüm..yazdınki hamişsin..aslında hiç seninle çok konuşmamışım😃ama hep yazınca diyorum acaba hamilemi☺️

..
En güzelini demişsin.
Kimse bebek düşündüğünü çevresine söylememeli bence.

Aslında sadece bebek konusu değil, çok istenen ya da çok korkulan her şey saklanmalı gibi geliyor. Kardeş, anne gibi çok çok yakın insanlar bilebilir belki.
Tecrübelerim bu yaşımda bunu öğretti.

Kuzum ben burda demiştim rüyamda bu topikte seni gördüm..yazdınki hamişsin..aslında hiç seninle çok konuşmamışım😃ama hep yazınca diyorum acaba hamilemi☺️
Aaa yazdinmi kaçırdım demek ayy canım ne güzel rüya o öyle ama yinede rabbim insallah sana nasip etsin önce kardeşime isteyeyim sonra kendime 🤲🏻 ben pek umutlu bakmıyorum ama senin güzel haberini bekliyor olucam 💕

Şimdi şöyle yapacaksın gıdınce navıgasyojdan en yakın eczaneyı bul.eşin sabah ekmek almaya çıksın,o esnada alsın😊yanına bırı takılırsada melek bı vitamın kullanıyor unutmusuz evde onu alacam dıye eczaneye ugrıcam der
Demokraside çare tükenmez diyorsun yani kuzum 😂😂😂

X