2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yakında netleşecek İnşAllah
İnşAllah dayak yemiş gibiyim bacağım, ayak bileklerim ve belim çok ağrıyor umarım üşütme ya da regl değildir şişkinlik var sanki her an regl olcak gibiyim garip bir his

Yaa gerçekten mi çok mutlu oldum şuan duygusal bir gündeyim iyiyim hayrişim sen nasılsın asıl biz seni özledik nerelerdesin
Canımsın ya sen mutlu ol hep derim ben valla özledim ya ailem oldunuz burada ben de iyiyim tatil olunca akışına bıraktım her şeyi. Çok takip yapmıyorum kendimle ilgili akışına bıraktım bu ay olmazsa zaten doktor gelin demişti onun rahatlığı var. Tatile de girince sağlıklı beslenme düzenli egzersiz olayına devam ediyorum, kitap okuyorum bol bol. Kafam rahatladı vallaha

İnşAllah dayak yemiş gibiyim bacağım, ayak bileklerim ve belim çok ağrıyor umarım üşütme ya da regl değildir şişkinlik var sanki her an regl olcak gibiyim garip bir his
Ay İnşAllah hamileliktendir kaç aydır düşünüyorsunuz bebişi

Yaa bizde seni çok özledik yokluğun çok belli oluyor hayriş sultan tatildesin kafa dinliyorsun diye düşünüyorum İnşAllah keyfin yerinde güzel bir tatil geçiriyorsundur
Aynen kuzum ya tatil olunca bıraktım her şeyi akışına kafam rahatladı bebeğim ya çok mutlu oldum yokluğum hissediliyor yani öyle mi

Kız yalovada test mi yok. çatlarız

Kızlar birsey sorucam adetim bu ay az oldu yani iki gündür iki ped dolmadı öyle soyliyim birde koyu kahverengi oldu çok afedersiniz acaba femaradan dolayı olabilir mi bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

Ay İnşAllah hamileliktendir kaç aydır düşünüyorsunuz bebişi
1 buçuk senedir istiyoruz ama ovülasyon ne bilmiyordum yanlış zamanda ilişki oluyormuş, sonra ovülasyonu öğrendim ilk denememde tuttu ama boş gebelik yaşadım 26 eylülde kürtaj oldum kürtajdan sonra 2.denemem

Aynen kuzum ya tatil olunca bıraktım her şeyi akışına kafam rahatladı bebeğim ya çok mutlu oldum yokluğum hissediliyor yani öyle mi
Olmaz mıı bu topicteki yerin ayrı en iyisini yapıyorsun vallahi. Tamamen deşarj olursun İnşAllah Ben de yarın en sevdiğim kitaba başlıycam yine bir süre başka bir evrene girmem gerekiyor

Kızlar birsey sorucam adetim bu ay az oldu yani iki gündür iki ped dolmadı öyle soyliyim birde koyu kahverengi oldu çok afedersiniz acaba femaradan dolayı olabilir mi bilgisi olan cevaplarsa sevinirim
Olabilir canım ben klomen kulllandığımda öyle oldu tamamen sökülmedi adetim 2 gün sürdü bir de kist vardı engel olmuş adetime. Seninki kist değildir inşallah tekrar gitmeyecek misin doktora 3. gün

Olmaz mıı bu topicteki yerin ayrı en iyisini yapıyorsun vallahi. Tamamen deşarj olursun İnşAllah Ben de yarın en sevdiğim kitaba başlıycam yine bir süre başka bir evrene girmem gerekiyor
Ya cansın canımsın çok teşekkür ederim hepimiz olalım inşallah hangi kitaba başlayacaksın

Evet bende aile gibi hissediyorum sizinle herşeyi konusabiliyorum ne kücümsüyorsunuz ne önemsememezlik yapıyorsunuz hepinizi seviyoeumOh rahatlamana çok sevindim bence iyi yapmışsın belkide papatya gibi sendende güzel haber alacağız bu ayyy inşallahh bende bir dahaki ay sizin gibi yapacagım oturdum şimdi avakoda yiyorum bari döllenmiş olsa yumurta

Cok haklısınız cok haklısınız ama insan beynı ıste tonla sey gecıyor ister istemez kulagımda tıkandı yıne ve cok agrıyor suan ne yapıcam onuda bilmiyorum modum dusuk

Rabbim en yakın zamanda tekrar sağlıkla nasip etsin İnşAllah Bak hamile kalabiliyorsun çok şükür ki.hem vücudun hamileliği de tanıdı tekrarı daha kolay olacak İnşAllah

Canımsın samimiyetin ordan geçiyor vallaha aynı duyguları ben de hissediyor ve paylaşıyorum inşallah hepimiz için hatırlı olur güzel haberler alırız canım benim çok istiyorum

Cok haklısınız cok haklısınız ama insan beynı ıste tonla sey gecıyor ister istemez kulagımda tıkandı yıne ve cok agrıyor suan ne yapıcam onuda bilmiyorum modum dusuk
Bence sen bir doktora git ve gebelik olduğunu belirt ona uygun tedavi belirleyecektir kuzum karamsarlık yok mod düşüklüğü yok pozitif enerji yolluyoruz lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…