2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ya cansın canımsın çok teşekkür ederim hepimiz olalım inşallah 🤲🏻🤲🏻 hangi kitaba başlayacaksın😍
Aeden- Akilah Azra Kohen
Mükemmelll bir kitap 6 7 kez okudum ezberledim diyebilirim ama ne zaman boşluğa düşsem yada dertlerimden uzaklaşmak istesem bu kitabı okurum

Rabbim en yakın zamanda tekrar sağlıkla nasip etsin İnşAllah 🤲🏻 Bak hamile kalabiliyorsun çok şükür ki.hem vücudun hamileliği de tanıdı tekrarı daha kolay olacak İnşAllah 🥰
Çok şükür🙏🏻evet ama yinede eşimi de gösterdim ne olur ne olmaz diye çok şükür onunda iyi çıktı değerleri artık hayırlı zamanı beklediğini düşünüyorum duam hep öyle çünkü olmazsa da sağlık olsun 🙏🏻

Cok haklısınız cok haklısınız ama insan beynı ıste tonla sey gecıyor ister istemez 😥 kulagımda tıkandı yıne ve cok agrıyor suan ne yapıcam onuda bilmiyorum modum dusuk
Bende aynı fikirdeyim doktora gidip gebeliğe uygun bir tedavi uygulamalarını isteyebilirsin canım. İnşAllah çabucak şifa bulursun 🤲🏻

Selam kızlar, Bat 31 Ocak 3 günüm var. Sol kasık ağrısı çekiyorum akşam olunca daha bir arttı sanki özellikle de bu akşam 😔 daha önce 2 kaybım var böyle belirtim olmamıştı.
Solumda sanki bir şey var sızlıyor saniyelik olarak. Beyaz akıntım var ama çok değil. Böyle belirti yaşayan var mıdır?

Çok şükür🙏🏻evet ama yinede eşimi de gösterdim ne olur ne olmaz diye çok şükür onunda iyi çıktı değerleri artık hayırlı zamanı beklediğini düşünüyorum duam hep öyle çünkü olmazsa da sağlık olsun 🙏🏻
Olmazsa diye bir düşünce geçirme aklından. Hep olacak diye düşün buna inan ☺️ Çok şükür ikinizde sağlıklısınız. Dış gebelikten sonra tekrar hormon testleri yaptırdın mı ☺️

Olabilir canım ben klomen kulllandığımda öyle oldu tamamen sökülmedi adetim 2 gün sürdü bir de kist vardı engel olmuş adetime. Seninki kist değildir inşallah tekrar gitmeyecek misin doktora 3. gün
Pazartesiye randevum var canım pazartesj dördüncü günü oluyor kan verip testlerimi yaptiricam bakalım

İyi valla kuzucum bende buralardan uzak duruyordum herşeyi takip edince daha çok strese girdim gibi hissediyorum. Bir süre gruba yazmayıp kabuğuma çekilmek iyi geldi bana. Bu ay bende ateş takibi yapmamaya karar verdim bi ovülasyon testi yaparım tahmini pik gününden 1-2 gün önce başlarım genel olarak herşeyi salasım var valla çok yoruldum

Olmazsa diye bir düşünce geçirme aklından. Hep olacak diye düşün buna inan ☺️ Çok şükür ikinizde sağlıklısınız. Dış gebelikten sonra tekrar hormon testleri yaptırdın mı ☺️
Hayır yaptırmadım genel kontrole gittim sadece orda da doktorun smear testi aldı, yumurtalarıma baktı her şey güzel tekrar hamile kalabilirsin dedi yolladı

Canımsın samimiyetin ordan geçiyor vallaha❤️ aynı duyguları ben de hissediyor ve paylaşıyorum❤️ inşallah hepimiz için hatırlı olur güzel haberler alırız canım benim çok istiyorum🤲🏻🤲🏻❤️❤️
Seninde kuzum😊Evet bende çok istiyorum hepimiz güzel haberler alalım 🤲 ❤️❤️

Pazartesiye randevum var canım pazartesj dördüncü günü oluyor kan verip testlerimi yaptiricam bakalım
Hiç karartma canım içini inşallah bir sıkıntı yoktur yeniden bir yol önerir doktor zaten benim kist o adetle sökülmedi o yüzden az gelmiş doktor dedi bir ay ilaç kullandım düzenleyici bir sonraki adet azda olsa eski haline döndü şükür sonraki adetim tam eskisi gibi oldu zaten bu ay da femara kullandım bakalım daha yeni iğne oldum. Senin inşallah sadece klomen kaynaklıdır ve devam edersin yine bu ay tedavine zaten klomen bir sonraki ay da oluyormuş etkisi eper okuduysan yorumları klomenden sonraki ay gebeliği olan olmuş epey

X