2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

melisaa93 şimdide böyle çıktı canım artık eminiz çatladığına galiba yalnız birşey merak ediyorum önceki aylar direk bembeyaz olurdu şimdi neden böyle silik gibi yumurtlamadan bir gün önceki gibi

Eklentiler

• 60EC1A36-B1EA-4ABB-B86B-D14AF1FB606C.jpeg
    51,8 KB · Görüntüleme: 35
bende 7 tane fitil var ama hepsini kullan demedi şuan bişey yok ama bugünde kullanayım sonra duruma göre bakarım kefirde alayım o zaman iyi geliyorsa akşamları yemekten sonramı içiyorsun
kefiri gün içinde içtim yemeklerden önce probyotık shot var onuda akşam yemeklerden önce içiyorum fitili kullanabildiğin kadar kullan sen genede

zaten çatladı canımmm ben emındımm :) acaba hangı gun catladıkı yaa onu da bıldımı :))❤

tüm enerjini hamileliğe sakla bizde de oluyor ara sıra bişeyler sabrediyorum ama hamile kalayım tüm isteklerimi yaptıracam

Eğer koyuyken sonra böyle olduysa çatlamış bebeğim sen yine de gün aşırı değerlendir her türlü denk gelir zaten

zaten çatladı canımmm ben emındımm :) acaba hangı gun catladıkı yaa onu da bıldımı :))❤
Yok bitanem onla ilgili bişe demedi ama 25i silikti heralde çatladı o zaman adetin 1 hafta geçene kadar test yapma dedi biz kadınlar kulübü teşkilatıyız her gün yapıyoruz diyemedim

Benimde canım klomen kullandığımda 4 koca yumurtam oldu değerlendirme falan demedi değerlendirdim olmadı tabi biri de kiste dönüştü hatta,, iğneni de olduysan bence de hiç korkma Allah büyük
Ben bir portakal 2 tane havuç sıkıyorum çatlatmaya çok yararlı 3 günde çatlamış oluyor valla
Ben de öyle yapayım bari ama katı öeyve sıkacağım yok rondodan geçirip püre yapayım madem zaten dişlerim sağlam değil havuç zorluyor beni

Yok bitanem onla ilgili bişe demedi ama 25i silikti heralde çatladı o zaman adetin 1 hafta geçene kadar test yapma dedi biz kadınlar kulübü teşkilatıyız her gün yapıyoruz diyemedim
İnşallah canım alırsın güzel haberini adeti geçmeyi bırak adete kadar sabretsek bile iyi

Olur olur bol bol tüket inşallah bu sefer kist olmadan hepsi çatlar canım bende bu sefer gözü karartıp 3 gün üst üste denicem sonra 2 günde bir devam edicem

Biz de bittik valla ocakla beraber
domuz grıbı olmusssun galıba gecmıs olsun benımkı domuz grıbımı bılmıyorum ama on gundur benı bıtırdı goren duyan herkesın agzında tek cumle hala ıyılesmedınmı hala ıyılesemedım dınclık sevıyesıne no gelemedım yanı sesım kısık oksuruk kulak agrım. Bugun ısyerınde bır oksuruk krızı tuttu ısyerındekıler dıyor aha gıdıyor

Valla bana çok itici geliyor. Kazık kadar adamlara böyle davranılması. Çoluğu çocuğu olacak hala bebek gibi davranıyorlar. Ben eşime söyledim aile babası olacaksın ona göre davran senin asıl ailen benim ben buna göre yaşıyorsam sen de öyle yaşayacaksın dedim. Epey tartıştık bozuştuk küstük ama anladı bir şekilde beni. Bir de üstüne kayıp yaşayınca beni de kaybetmekten korkup dahada değişti davranışları. İlla böyle bir şey mi yaşamak gerekiyor anlamaları için bilmiyorum. İnşAllah sizinkiler normal bir şekilde anlar sorumluluklarını

Bu arada gözümden kaçmış olabilir yeni gelen olup adını listeye yazdırmak isteyenler beni etiketlesin

Benimde canım klomen kullandığımda 4 koca yumurtam oldu değerlendirme falan demedi değerlendirdim olmadı tabi biri de kiste dönüştü hatta,, iğneni de olduysan bence de hiç korkma Allah büyük
İğne vermedi işte daha önce kullandıklarımda da vermemişti. Klomen fazla etki yapmış İlişki olmasın reglin 2. Gün gel günde 1 klomen olarak başlayalım dedi.

ooo hatun bilir işini aynen öyle vallahi rujla avcumuzda tutuyoruz

canım ya biraz internetten mantar enfeksiyon falan araştırayım dedim bu tür durumlar spermin kalitesini bozuyormuş döllenmeye izin vermiyormuş spermin canlı kalma süresini hatta onların hızınıda etkiliyormuş ay belki bizim o yüzden tutmuyor tamamen iyleşmiz lazım
doğru söylüyorsun alışıncaya kadar meyveli olanlardan içtim şimdi sadeye başlıcam hatta kefir mayası satılıyormuş kendmmi yapsam diyorum :)

Çatlamış çatlamış Aldığın sıvıya test yaptığın saate göre değişebilir canım. Sonuçta çatladığı gayet belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…