2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Her şeyi alttan alan ve sırtlanmak zorunda kalan hep bizler

Kızlar merhaba ,
10. Gün yumurtam 19 mm çıktı.
17. Gün kahverengi akintim geldi. Doktorum yumurtlama akıntısı olabilir dedi.
Bu gün 23. Günüm , 28 günde 1 regli oluyorumba Bat 2 şubat .
Kasık ve bel ağrısını fazla yaşıyorum ama goguslerimde hiç bir belirti yok.
Sizce teste çıkar mı? Hangi testleri önerirsiniz?

Kesinlikle katılıyorum.Eşlerinden göremediklerini oğullarından görmek istiyorlar ve gelinleri rakip görüyorlar resmen. Halbuki bu bir yarış değil. Bir annenin sevgisi hiç bir şeyle kıyaslanmaz. Ancak biz de karısıyız artık hayat arkadaşıyız. Bazen dilimin ucuna geliyor benim de "biberon vereyim de besle anne" diyesim geliyo.

Her şeyi alttan alan ve sırtlanmak zorunda kalan hep bizler
aslında kuzum bende baskın karakterlı bırıyım,restım resttır soguklugumla mum ederımde işte şimdi koca bır ay duzenlı ılerledı,baskaları yuzunden tum ayı çöpe atmamak ıcın umursamaz davranmam gereklı şu anlık,bıde babası rahatsızlanmıstı ya beraber calısıyorlar her an beraberler asırı duskun cok uzuldu dıye ellemıyorum.ama içten kırıldımmı evet,çünkü davranısları degısıyor annesıyle oldugu zaman

Of ilk defa böyle bişey yaşıyorum ya su gibi akıntı neden olur kızlar afedersiniz ama bildiğin çamaşırımda 1 avuç ıslaklık var ama su gibi ne koku ne bişey gece belim ve kasıklarım çok ağırdı antibiyotik kullanmıştım onunla alakalı olabilir mi yada gynoflor fitil

Al işte. Bir anda evli olduğunu unutuyor. Bence arama ama yanına gittiğinde tripli de davranma.kaçan kovalanır ne kadar çok ararsan o kadar az arar hatta bir süre sonra hiç aramaz. Bu günler geçsin söyleyeceğini söylersin

Reglye daha var mı yoksa yeni mi oldun ben fitil kullandıgımda sık akıntım oluyordu ama beyaz sarı gibiydi seffaf değildi

Reglye daha var mı yoksa yeni mi oldun ben fitil kullandıgımda sık akıntım oluyordu ama beyaz sarı gibiydi seffaf değildi
Bende hafif enfeksiyon vardı o yüzden kanamam 15 gün damla damla son 5 günde normal adet gibi oldu ve bitti yani toplam 20 gün oldu duphaston ve antibiyotik kullandım. Dünde saat 3 gibi fitil kullandım. Ovülasyon testi yapıyorum koyulaşmaya başladı o yüzden adete daha var sanırım

Bat üzerinden en az bir gün geçmesini bekle bence ya da en kötü ihtimalle bat gününü bekle. Çıkmasa üzüleceksin

Yumurtlama akıntısınamı döncek acaba yaa uzayann tarzdsmı

yoook ararmıyım hıc bebegım.ınadım ınattır aksam cıkısa dogru arar hadı gelde bıze gıdelım dıye dedıgın gıbı trıplı olmamaya ozen gosterecegım :) bırazda susleneyım hatta rujumu mujumu sureyım oyle gıderım :)

A Afratafrac valla kuzum malesef TR gercegı bu.insanlar cocuklarının evlendıgını onların ayrı bır aıle oldugunu hazmedemıyor malesef,sankı gurbete gıtmıs gıbı davranıyorlar,her dakka aramalar duygu somurulerı.cok sukur benım aılem oyle degıl,asla oyle seyler yapmazlar.Allah herkese vicdan düşünce versın ınsallah ne dıyelım

Bence sen dene..ben şimdi diyorum yeterki hamile kalayım bu kadar yumurtayla..tabi sağlıkli hamilelik diyorum..çoğul hiç aklıma gelmiyor..olsa bile uçarım sevincimden
Senin kaçıncı günün canım aşılama da hiç test yaptın mı seni çok merak ediyorum

Ayy aynı durum bende de var. 3 günden fazla takamıyorum kaşıntı oluyo

Hamileyken burnundan getirirsin zaten aşko şimdi fevri davranma. Hamileyken amaaaaa neler yaparsın neleeer

Regl olarken kullandığım pedlerden hiç bir alerji olmuyor ama günlük olanlarda oluyor..hatda ben çok sık sık değişiyorum ama yine olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…