2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

İğne vermedi işte daha önce kullandıklarımda da vermemişti. Klomen fazla etki yapmış İlişki olmasın reglin 2. Gün gel günde 1 klomen olarak başlayalım dedi.
İyi de niye vermiyor ki madem korun dedi en azından kşste dönüşmesin diye vemesi lazım değil mi
Sen bilirsin ama ben olsam değerlendiririm Allah a emanet derim sen bilirsin sen hayırlısını ver diye olmazsa da yüne hayırlısı derim
Benim de aynı şekilde oldu bişey demedi belki ikiz olur dedi gülerek
Ayrıca çok zor ihtimal zaten yumurtalar istediği kadar büyük olsun kanala bir yumurta düşer zaten . Ortalama budur yeni çok zor ihtimalle iki düşer belki de ayrı yumurta ikizleri falan olur ama 3 4 tane ayrı yumurta ikizi hiç duymadım ne nette ne hayatta…
Sat bat söyle ekleyeyim canım

Eğer koyuyken sonra böyle olduysa çatlamış bebeğim sen yine de gün aşırı değerlendir her türlü denk gelir zaten😍
Öyle yaptım canım yumurtlama değerlendirdim çatlamada eşim nöbetteydi birde bugün değerlendşrdim gün aşırı olmak zorunda kaldı
Çatlamış çatlamış ☺️ Aldığın sıvıya test yaptığın saate göre değişebilir canım. Sonuçta çatladığı gayet belli
Evet kuzu kısmet artık bakalım dün çatladı zaten dünü değerlendirmedim şimdi değerlendirdim

İyi de niye vermiyor ki madem korun dedi en azından kşste dönüşmesin diye vemesi lazım değil mi
Sen bilirsin ama ben olsam değerlendiririm Allah a emanet derim sen bilirsin sen hayırlısını ver diye olmazsa da yüne hayırlısı derim
Benim de aynı şekilde oldu bişey demedi belki ikiz olur dedi gülerek
Ayrıca çok zor ihtimal zaten yumurtalar istediği kadar büyük olsun kanala bir yumurta düşer zaten . Ortalama budur yeni çok zor ihtimalle iki düşer belki de ayrı yumurta ikizleri falan olur ama 3 4 tane ayrı yumurta ikizi hiç duymadım ne nette ne hayatta…
Sat bat söyle ekleyeyim canım
Doktorun panik hali beni etkiledi diye düşünüyorum çoğul gebelik diyince de aklıma ikiden daha fazlası geldi. 😂 İkiz dese yine şüphe etmezdim sanırım. Neyse hayırlısı bakalım. Sat 9 Ocak bat 7 şubat

Bence baya değerlendirmişsin canım😂 ben sadece pik günü pikimde bir gün sürdü😂
3 gun ust üste oldu ama ama aslında arada 1 gün var gibi oldu bu gece 3 de olduysa diğer gün yine 3 de oldu oyle düşün 3 kere oldu ama 🤣 bakalım nasıl oldu beklemedeyiz ama bıktım valla 2 hafta annemin yanında rahatim beynim yandı bu au

Bana kızmayın 🙈 test değişik olduğu için yapmak istedim geldiği gibi 🙈 çizgi görebiliyor musunuz?

Eklentiler

• Screenshot_20230127_154321_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230127_154321_com.android.gallery3d.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 61
3 gun ust üste oldu ama ama aslında arada 1 gün var gibi oldu bu gece 3 de olduysa diğer gün yine 3 de oldu oyle düşün 3 kere oldu ama 🤣 bakalım nasıl oldu beklemedeyiz ama bıktım valla 2 hafta annemin yanında rahatim beynim yandı bu au
Vallahi bence iyi daha ne değerlendiriceksin ki😂

Ben kadınlar kulübüne yeni üye oldum topicin adını görünce katılmak istedim beni de ekler misiniz listeye
İlk giren şunu soruyor çoğunlukla sat bat 😂😂 ben bırda arama çubuğuna yazmıştım da öğrenmiştim ne olduğunu😂😂😂
Sat: son adet tarihin
Bat:beklediğin adet tarihi
Bunları söyle ekleyeyim canım listeye de sonra çiçeği burnunda olarak katıl aramauza 😂😍

X