2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bende 1 defa tam 17 gün gecikme oldu ilk defa tabi neqatif..ama ben genelde ilaç kullanmayı sevmem..adet söktürücü masajı yapa bilirsin hemen söküleceksin
O ne demek cnm masaj.hic bilmiyorum bunu.adet söktürücü çaylar var onlarımi denesem.ama pazartesi baslim %1 ihtimal ama brbek varmı yokmu ortaya ciksinda

Amin Allah ama 5 ay çok erken canım bak gecikmende var genelde hiç gecikme yaşamayan gecikmesi oluyorsa diyorlar vucut gebeliğe hazırlanıyor..bende öyle oldu 5 ay sonra hamile kaldım malesef gelişmedi çocuk..
Cnm bizde yaş sıkıntı 40 yaşındayım maalesef o yüzden doktor 3 ay femara verdi kendiliğinden olur büyük ihtimal dedi.olmazsa yaş itibariyle fazla beklemeyin tüp bebeğe başlayalım dedi.yaş çok olunca beklemeyelim diyoruz.ama bu gecikmede iyi birşey diyolar kafam karisti

Cnm bizde yaş sıkıntı 40 yaşındayım maalesef o yüzden doktor 3 ay femara verdi kendiliğinden olur büyük ihtimal dedi.olmazsa yaş itibariyle fazla beklemeyin tüp bebeğe başlayalım dedi.yaş çok olunca beklemeyelim diyoruz.ama bu gecikmede iyi birşey diyolar kafam karisti
Bende 34..yaş olmasa gitmem beklerim..aşılama yapa bilirdin iğneyle..ben iğneyle yaptırdım..deneye bilirsin

Ya kızlar benım kasıklarım cok ağrıyor kist mi oluştu acaba çatladı gibiydi aslında anlamadım ki🤦🏻‍♀️ dün resimdeki gibi çıktı birazdan yine tekrarlıcam ateşimde yükselmedi doğru dürüst bugün yine düştü bir bakabilir mi anlayan arkadaslar ateşime😞

Eklentiler

• 24E3C0D1-5221-4876-95C1-CD5B7155CEF3.jpeg
    24E3C0D1-5221-4876-95C1-CD5B7155CEF3.jpeg
    40,4 KB · Görüntüleme: 39
daha gitmedim canm şuan birşey yok akıntı kaşıntı biliyorsun son 2 aydr ara ara oluyordu benm bu dediğm çok yoğun bir mantarın olduğu zamandı ilişkiye ara ver vs dediklerinde zaten o kadar bir kaşınma tahriş oluyorduki istesende ilişki pek yaşayamıyordum istersen kadın doğuma git o bir baksın akıntının durumuna
gecmezse gidecem canım şuan hiçbişey yok gibi bi anda ortaya cıkıyor anlamıyorum bile

Bende 34..yaş olmasa gitmem beklerim..aşılama yapa bilirdin iğneyle..ben iğneyle yaptırdım..deneye bilirsin
Doktor hiç aşılamadan bahsetmedi.aslinda hep aklımda olan birsry ama tabi doktor görüşü çok önemli.haftaya gideceğim tahlil sonucuna göre doktora ozaman sorayım bu konuyu ne dicek bakalım.dun gece kandildiya burdaki bebek özlemi çeken kadınlara bile dua ettim.cok zor isteyen her kadın için her ay binbir zahmetlerle sonuç bekliyoruz.rabbim çok büyük duysun inşallah dualarımızı.herkese çifter çifter versin insallah

İnşallah tutacak cnm.icini ferah tut.rabbim isteyen herkese versin.bende yeni evliyim 5 aydır heray oldumu acaba diye iyicene stres oldum düzenim bozuldu
bende 6 aylık evliyim hiç korunmadık ama hala gelen giden yok doktora gittinmi hiç baktırdınmı değerlerine🥰

bende 6 aylık evliyim hiç korunmadık ama hala gelen giden yok doktora gittinmi hiç baktırdınmı değerlerine🥰
Evet evliliğimin ilk ayında olmayınca genel kontrol için gittim.bende genelde iki yumurta oluyor.ikinci ay için doğum kontrol ilacı verdi kullandım o ay.vitamin verdi iki tane kullandım.rahim kalinligi ve yumurtaların büyüme oranı gayet güzel.normal yoldan 3 ay deneyelim olur büyük ihtimal dedi.adetlerim 2 gün önceye gelir heray.ama ne hikmetse 3 ayın sonunda 14 gün gecikme yasadim

X