2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hiç test falan yaptırmadık eşime daha yeni basladigimiz için bilmiyorum sorun var mı inşallah yoktur kabak çekirdeği aldım, bitter de tamam. Keçiboynuzu özü almiyim mi o zaman herşeyin fazlası zarar ya değerleri iyiyse bozmayalım bı de

Yok canım bozulmaz acele etme de o zaman denk getirirsen alırsın, daha yeni denemeye başladınız zaten inşallah hiç birine de gerek kalmadan gelir bebişin. Aylarca olmazsa o zaman testlere yönelirsiniz zaten Allah o kadar aratmadan nasip etsin inşallah bir an önce bizim çektiğimizi çekme sen bacım

Allah hepimize en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin insallaaah

Aminnnn
Allah seninde ve diger tum arkadaşlarında kalbindekini en kisa surede hayirlisi ise versinnn :)
Niyetine girmişsin ne güzel , niyetin bir an önce nasibin olsun inşallah
Dediğin gibi gebelik yoksa bir an önce adetin gelsin de buradan birlikte çıkarız inşallah

Canim ben doktorla görüştüm bu ay bebek planlamasak iyi olur dedi. Çünkü antibiyotik vs cok kullandim vucuttan atilsin dedi, ve hala hastayım sesim tamamen gitmis durumda oglum desen öyle .. bugun adet oldum ama bu ayi pas gececegiz.

Haber vermek istedim❤

Senin ve herkesin insallah bu ay dolar kucaginiz. ☺

Yaa geçmiş olsun canım gene de umut Allah tan hiç belli olmaz bu işler
Sen bence prebiyotik yüklü beslenmeye çalış kefir turşu mayalanmış yoğurt falan bol su iç böbrekler iyi çalışsın internetten de bak Doktor kontrolünde değil de kendş kendine değerlendir en azından
Nasip hayırlısı olsun inşallah

Amin amin amin canım şifa olsun bebiş olsun inşallah o günleri en kısa zamanda yaşayacağız hayırlısıyla

Nasıl gidiyor süreç. Son çarem aşılama olacak benim de hiçbir bilgim yok anlatır mısın rica etsem
Kuzum okuduğum kadar doktorlar her kese farklı yöntem tedavi ediyormuş.Bence duruma göre bende mesela sebebsiz çocuk olmuyor..eski hormon testlere bakarak ve yaşa bakarakmi bilmiyorum iğne vurdu kendisi ve her gün aynı saatde vurulmalı..çatlatma iğnesi ve ilaç yazdı ama onlar şimdi diğil pazartesi sana söylicem dedi.İn şa Allah gerek kalmaz bende mecbur ediyorum

Ben de bir sonraki ay düşünüyorum ekstra bir test farklı bişey istediler mi canım taze taze
Ya ben aslında ac gitdim birde adetliyim midemde bulandı..ama eskilere baktı yeniden test istemedi bende..en son Nisan'da yapılmış bende .rahim filmi istedi..o da var bende zaten.Bence yaptır kuzum biz bu yaşla ne zamana kadar beklicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…